اخیراً Exchange Liquid Global هک شده 120 میلیون دلار وام از FTX دریافت می کند

1400/06/04 187
اخیراً Exchange Liquid Global هک شده 120 میلیون دلار وام از FTX دریافت می کند

FTX ، مبادله رمزنگاری که توسط میلیاردر Sam Bankman-Fried تأسیس و رهبری شد ، 120 میلیون دلار به Liquid Global ، صرافی رمزنگاری ژاپنی که هفته گذشته هک شد ، وام می دهد.

هفته گذشته ، Liquid گلوبال شاهد بیش از 90 میلیون دلار سرقت در این هک بود. در آن زمان ، صرافی گفت که این حمله سیستم محاسبات چند حزبی (MPC) را هدف قرار داده است.

تامین مالی بدهی که از FTX تأمین می شود برای موقعیت سرمایه Liquid Global و افزایش سرعت سرمایه استفاده می شود Liquid Global در بیانیه مطبوعاتی گفت که پروژه ها و همچنین نقدینگی را تأمین می کند.

"تأمین مالی همچنین ترازنامه Liquid و به نوبه خود معیارهای اصلی نظارتی آن را بهبود می بخشد ، که فرصت های صدور مجوز را در حوزه های اصلی ژاپن و سنگاپور بیشتر تأیید می کند."Liquid Global گفت.

"این فرصت با Liquid به هر دو سازمان این امکان را می دهد که این باور را تقویت و تقویت کنند که مقررات در رمزنگاری و شناخت مشتری شما بخش مهمی از آینده صنعت ما است."<بانکدار. br>

شرکت مادر Liquid Global ، Quoine ، یکی از اولین صرافی هایی بود که تحت قانون خدمات پرداخت ژاپن مجوز فعالیت دارایی رمزنگاری شده را دریافت کرد.

شرکت تابعه Liquid در سنگاپور ، Quoine Pte ، برای دریافت مجوز تحت قانون خدمات پرداخت سنگاپور ، از اداره پول سنگاپور (MAS) درخواست کرده است.

بالا