اریک آدامز ، شهردار همه بیت کوین ها

1400/04/17 29
اریک آدامز ، شهردار همه بیت کوین ها

اریک آدامز شهردار بعدی شهر نیویورک خواهد بود. پلیس سابق اداره پلیس نیویورک دیروز برنده انتخابات مقدماتی دموکرات ها معرفی شد ، بنابراین تا زمانی که از طرف مخالف جمهوری خواه وی ، نجات گربه و م founderسس فرشتگان نگهبان ، کورتیس اسلیوا ، افزایش احتمالی وجود نداشته باشد ، آدامز در ژانویه پس از ماه نوامبر ، شهردار بیل دی بلازیو خواهد شد. انتخابات عمومی.

من در شهر نیویورک زندگی می کنم ، و از تداوم سوگیری در ساحل شرقی رسانه های عمومی متنفرم ، اما در این مورد ، به نظر می رسد که انتخاب شهردار واقعاً در خارج از شهر مهم است - مخصوصاً برای تجارت و معامله گران ارز رمزنگاری شده. نیویورک برخی از محدودترین قوانین رمزنگاری در کشور را دارد ،"Bitlicense"که بسیار مورد سرخوردگی قرار گرفته است. این به ویژه سنگین است زیرا شهر نیویورک یک مرکز مهم مالی است ، بنابراین قانون 2014 پیشنهادات رمزنگاری شده توسط نهادهای مستقر در شهر نیویورک و ساکنان نیویورک را با مشکل مواجه کرده است.

این مقاله از متن The Node ، گردهمایی روزانه CoinDesk از مهمترین داستانهای اخبار بلاکچین و رمزنگاری. برای دریافت خبرنامه کامل می توانید مشترک شوید.

اما آدامز به صراحت طرفدار رمزنگاری بوده و در اواخر ماه ژوئن گفته است که شهر نیویورک تحت هدایت وی"مرکز بیت کوین"خواهد شد. آدامز تقریباً به اندرو یانگ رقیب شهردار سابق علاقه زیادی به بیت کوین ندارد و از نظر سوp ناهنجاری اندک او کاملاً حدس می زند آدامز دقیقاً یک متخصص رمزنگاری نیست ، اگرچه در سال 2015 نیز در مورد رمزنگاری صحبت مثبت کرد.

در عوض ، وعده آدامز (مانند اظهارات وی در سال 2015) در وسط حمایت گسترده تری از نوآوری مخرب قرار گرفت. به گفته آدامز ، شهر نیویورک باید"به مرکز علوم زندگی ، مرکز امنیت سایبری ، مرکز بیت کوین تبدیل شود ... ما می خواهیم مرکز همه فناوری ها باشیم."

به طور خلاصه ، به نظر می رسد آدامز بیش از تغییر در وضع موجود در مقررات مالی ، متمرکز بر مشاغل پردرآمد و اقتصاد حیاتی است. از بسیاری جهات ، این برای بخش بسیار پر سر و صدایی است ، نشانه این است که"رمزنگاری"در حال جلب توجه مردم"سیلیکون ولی"به عنوان یک پیشگام برای نوآوری و رشد است. و نیویورک ها به لطف نرخ بیکاری 10.9٪ در ماه مه ، بسیار بالاتر از نرخ ملی 5.9٪ ، مشتاق این پیام بودند. این احتمالاً بیش از هر چیز به خاطر از دست دادن جهانگردی ، که عامل مهمی در اقتصاد نیویورک است ، در طی شیوع ویروس کرونا وجود دارد.

این نیز با توجه به واکنش تدریجی سال 2019 علیه برنامه ها ، این یک سیگنال معنی دار است برای ایجاد مقر آمازون در منطقه کوئینز ، که توجیهات خود را داشت ، اما به نظر برخی از آنها ضد شغل بود. آدامز بیشتر از آن فعالان ضد آمازون یک مرکز گرایانه است و بیشتر هدف او جلب توجه یقه های آبی نیویورکی است. بیشتر پلتفرم وی به کسب و کارهای کوچک متمرکز است ، اما تکان دادن به فناوری بخشی از این وعده بزرگتر برای مشاغل بیشتر و بهتر است.به نظر نمی رسد که آدامز به هر حال در مسئله رمزنگاری تأثیر زیادی داشته باشد: Bitlicense توسط قانونگذاران ایالتی در آلبانی اعمال شد و شهردار نیویورک به طور کلی با پایتخت ایالت رابطه ای مناقشه برانگیز دارد ، اگر نه کاملا خصمانه باشد. . شانس او ​​برای ایجاد هرگونه تغییر در Bitlicense نزدیک به صفر است.

بنابراین اگر آدامز می خواهد شهر نیویورک را بیشتر به"مرکز بیت کوین"تبدیل کند ، گزینه های واقعی او شامل نوع برنامه ها است وی به عنوان رئیس بخش بروکلین از جمله سرمایه گذاری در برنامه های STEM برای دانشجویان محلی پیگیری کرد. این یک نبرد دشوار است که بچه های زادگاه بیشتری را برای صنعت فناوری محلی درگیر می کنیم ، اما اگر هر شهری بتواند آن را بیرون بکشد ، این شهر نیویورک است که دارای مشهورترین مدارس متوسطه دولتی و دانشگاه های کشور است.

همچنین ممکن است اقدامات کیفیت زندگی آدامز بتواند به جذب مشاغل یا افراد جدید به شهر کمک کند. این خدمات شامل خدمات پیشرفته مراقبت از کودک و برخورد کاملاً عادلانه با جرایم خشن است که در حال افزایش است. با توجه به مهاجرت مداوم از منطقه خلیج سانفرانسیسکو و افت تاریخی اجاره بها در شهر نیویورک ، زمان آن مطمئناً مناسب خواهد بود.

اما اینها در نهایت مسائل لبه دار هستند - مزایای نیویورک برای رمزنگاری یا هر تجارت دیگری از هر شهردار بزرگتر و طولانی تر است. این مقایسه با میامی مشخص شده است ، که اخیراً تلاش زیادی برای جذب مشاغل رمزنگاری کرده است ، اما در این کار معایب جدی نیز دارد. بر اساس داده های سرشماری ، برای انتخاب فقط یک ، فقط 29.8٪ از ساکنان شهرستان میامی-داد دارای لیسانس هستند ، در حالی که این رقم در بروکلین 37.5٪ و در منهتن 61.3٪ است.

به طور سنتی ، این تفاوت در استخر استعداد یک عامل تعیین کننده بوده است. مشاغل امیدوار به استخدام بهترین افراد ، که معمولاً نوآورترین شرکت ها را نیز شامل می شوند ، بیشتر در نزدیکی استخرهای بزرگ استعدادیابی قرار دارند. به همین دلیل است که علی رغم دردسر Bitlicense برای شرکت هایی که رمزنگاری را منتقل می کنند ، این شهر در حال حاضر خانه شرکت های مهم بلاکچین است ، از جمله Chainalysis ، Grayscale و شرکت خواهر آن ، CoinDesk.

البته این حساب در طول همه گیر شدن کاملاً تغییر کرده است. پذیرش جدید کار از خانه (WFH) به این معنی است که شرکت ها بیشتر کارمندانی را استخدام می کنند که در نزدیکی دفتر مرکزی خود زندگی نمی کنند ، به ویژه برای کارهای فنی و یقه سفید و اطلاعاتی. در حال حاضر شهر نیویورک می تواند 720 میلیون دلار درآمد مالیاتی از مسافرینی که در این شهر کار نمی کنند از دست بدهد. بنابراین اگرچه ممکن است تلاش کند نیویورک را به شهری دوستانه برای رمزنگاری تبدیل کند ، اما مهمترین وظیفه آدامز این است که شهر را به مکانی که مردم واقعاً می خواهند زندگی کنند ، نگه دارد.

بالا