اشکال «پول آزاد» به Alchemix DeFi Platform می خورد

1400/03/27 64
اشکال «پول آزاد» به Alchemix DeFi Platform می خورد
پروتکل مالیات غیرمتمرکز (DeFi) Alchemix اشکالی را حل کرده است که ظاهراً وام های وام گیرندگان را زودتر از گذشته بخشیده و اساساً به آنها پول رایگان می داده است.
یکی از ناظران DeFi در توییتر آن را"کشش فرش معکوس"خواند ، با اشاره به عامیانه رمزگذاری برای زمان اجرای پروژه بنیانگذاران از بودجه کاربر فرار می کنند.
برای مدت زمان نامعلومی ، وام گیرندگان Alchemix می توانند eth را سپرده گذاری کنند ، در ازای آن alken اسکناس پروژه را دریافت کنند و سپس ETH استفاده شده برای تأمین وام خود را بدون نیاز به بازپرداخت آنها پس بگیرند.
< br>"ptp1600 کاربر در سرور Alchemix Discord گفت:"من با موفقیت توانستم alETH را قرض بگیرم و وثیقه خود را بگیرم.
ظاهراً این مسئله بر استخر alETH تأثیر گذاشت که دیروز راه اندازی شد.
تیم Alchemix گفت این در مورد این موضوع تحقیق می کند و به زودی پس از مرگ منتشر می کند. در همین حال ، این پروژه در توئیتر خود نوشت:"قرارداد alETH موقتاً متوقف شده است و تا زمانی که راه حل ما به مرحله اجرا نرسد ، ادامه خواهد داشت."


Scoopy Trocepts ، بنیانگذار Alchemix ، در ابتدا درخواست نظر را پس نداد تماس گرفته شد.

مرگ پس از مرگ


الكمیكس در 3:29 بعدازظهر پس از مرگ از snafu را منتشر كرد ET هیچ وجهی از کاربر از بین نرفت ، بلکه کاربران قادر به برداشت ETH مورد نیاز خود نبودند.
این اشکال از نیمه شب UTC شروع شد ، زمانی که کاربران دریافتند"هیچ بدهی معوقه ای ندارند حتی اگر قبلاً alETH را با نسبت وثیقه 4: 1 قرض گرفته باشند"، مدیر پروژه n4n0 نوشت.
حدود 15 دقیقه طول کشید تا Alchemix n4n0 گفت: ضرب و شتم alETH را متوقف كنید. n4n0 گفت:
علت اصلی:"طاق alETH به طور تصادفی خزانه های اضافی ایجاد كرد."گزارش حادثه خاطرنشان می كند.
پست در پایان با پرسش: < br>"اگر می خواهید از پروتکل ، DAO و توسعه دهندگان پشتیبانی کنید ، لطفاً توزیع بیش از حد ETH به دست آمده در این مدت به Transmuter جدید را در نظر بگیرید تا به شما اجازه دهد وامهای معوقه ای را که ایجاد کرده پس بگیرد (و احتمالاً شما هنوز در دست است). طی سه روز آینده پورتالی برای تسهیل این امر ایجاد خواهد شد. این کمک زیادی به اصلاح کمبود alETH می کند و خزانه داری DAO را بسیار کمتر تحت تأثیر قرار می دهد."- به گفته CoinGecko ، نشانه اصلی بومی Alchemix ، ALCX ، از زمان اولین مشاهده اشکال 21.5٪ کاهش یافته است.
بردی دیل در این همکاری شرکت کرد. گزارش.

به روزرسانی (17 ژوئن ، 1:51 UTC): اطلاعات گزارش حادثه Alchemix را اضافه می کند.
بالا