اگر LaMelo Ball برنده بهترین بازیکن سال NBA شود ، این NFT کمیاب می شود

1400/03/31 96
اگر LaMelo Ball برنده بهترین بازیکن سال NBA شود ، این NFT کمیاب می شود

LaMelo Ball ، نگهبان شارلوت هورنتس که انتظار می رود روز چهارشنبه به عنوان تازه کار NBA انتخاب شود ، در حال آزمایش آبهای تا حد زیادی ثبت نشده از توکن های"غیر پویا"(NFT) است.

< هفته گذشته ورود وی به بازار NFT با انتشار اولین کپسول وی انجام شد. این مجموعه 10 هزار قطعه ای با مشارکت استودیوی Playground طراحی شده است و توسط کارتهای Ether طراحی شده است که در ایجاد تجارب NFT سازگار در بلاکچین ethereum تخصص دارد.

با استفاده از سخنان داده Chainlink ، Ether کارتهای NFT پویا می توانند با استفاده از فناوری مشابه قراردادهای هوشمند در اجرای اقدامات زنجیره ای ، ظاهر بصری خود را تغییر دهند.

"در صورت پیروزی LaMelo در ROTY ، این NFT ها به نسخه قدرتمندتری تبدیل می شوند ، منحصر به فرد طلای خورشید ،"در اطلاعیه ای در وب سایت ایجاد شده برای فروش NFT ها آمده است.


به نظر می رسد جذابیت افزایش یافته نادر برای فروش غازها باشد. و خریداران علاقمند را از این طریق منتقل کنید.

در یک چرخش دیگر ، هر NFT با فرصت هایی برای جمع آوری کالاهای قابل جمع آوری فیزیکی ، مانند بلیط بازی ، یادگاری و دسترسی به کالاهای منحصر به فرد طرفداران ، مرتبط می شود. جنگجویان Golden State Warriors جفت مشابه NFT ها را با موارد فیزیکی در ماه آوریل اعلام کردند. بال

در بیانیه ای به CoinDesk گفت:"بسیاری از افراد تیم من در بلاکچین بزرگ هستند.""من هنوز سرم را به دور همه آن می پیچم و در متاورس های مختلف بازی می کنم - اما این واقعیت که ما فقط در [مراحل اولیه] هستیم ، به این معنی است که فضای زیادی برای توسعه NFT های من با گذشت زمان وجود دارد."

روز پنجشنبه ، استودیو Playground اولین نسخه Ball's"Gold Evolve NFT"را که همراه با پیراهن امضا شده و یک جفت کفش امضا شده در هنگام حراج توپ به عنوان جوانترین بازیکن تاریخ NBA ثبت شده است ، حراج خواهد کرد. سه گانه (دو رقمی در امتیازات ، ریباندها و پاس های گل) در یک بازی.

بالا