این بانک کوچک اوکلاهما به مشتریان اجازه می دهد رمزنگاری را در برنامه تلفن همراه خود خریداری کنند

1400/06/04 199
این بانک کوچک اوکلاهما به مشتریان اجازه می دهد رمزنگاری را در برنامه تلفن همراه خود خریداری کنند

بانک مستقر در Tulsa ، Okla یک ویژگی خرید رمزنگاری را در برنامه بانکداری تلفن همراه خود قرار می دهد. | ارزهای رمزنگاری شده در همان مکانی که موجودی حساب ها را بررسی می کنند.

"احتمالاً نظرسنجی هایی را دیده اید که 60 درصد افرادی که هنوز با رمزنگاری ارتباط نداشته اند می گویند دوست دارند ، اما آنها مایلند این کار را از طریق خود انجام دهند. براد اسکریونر ، مدیرعامل وست گفت."من معتقدم که رمزنگاری اساساً به این ویژگی در بانک تبدیل خواهد شد."

اخیراً ، تعداد بیشتری از بانک ها و شرکت های فناوری فناوری که با بانک ها تجارت می کنند ، محصولات مرتبط با رمزنگاری را توسعه داده اند که به این موسسات کمک می کند تا دارایی هایی را که در غیر این صورت به صرافی ها می روند ، در اختیار بگیرند. مجموع دارایی های وست در پایان سه ماهه اول 783 میلیون دلار بود. در مقایسه ، JP Morgan Chase ، بزرگترین بانک ملت از نظر دارایی ، 3.2 تریلیون دلار دارایی دارد.

در ماه فوریه ، Vast Bank به برخی از مشتریان اجازه داد تا ارزهای رمزپایه را با پول از حساب های بانکی خود خریداری کنند و اکنون مشتریان می توانند موجودی حساب رمزنگاری شده خود را به همراه موجودی حساب فیات خود مشاهده کنند.

این بانک با بهره گیری از نامه های تفسیری سال گذشته برایان بروکس ، متولی سابق واحد پول ، متولی رمز ارزهای مشتریان خود انتخاب کرده است در حالی که Coinbase به عنوان مبادله عمل می کند.


Vast همچنین به شرکت های رمزنگاری خدمات می دهد ، که در طول تاریخ برای بدست آوردن حساب های بانکی سنتی مشکل داشته اند و اغلب هدف آنها ایجاد روابط بانکی متعدد برای ذخیره و جابجایی کاربران آنها است. ارزهای فیات Scrivner گفت

به احتمال زیاد ویژگی های جدید رمزنگاری در کنار گزینه خرید به برنامه اضافه می شود.

اسکریونر گفت:"ما قبلاً در زمینه وام دهی برخی کارها را از نظر بررسی حقوقی انجام داده ایم.""وام دادن به ارزهای رمزنگاری شده به عنوان وثیقه وجود دارد. ما احتمالاً با بیت کوین و ETH شروع می کنیم. ”

بالا