بانک آمریکا در حال پاکسازی ETP های رمزنگاری شده برای صندوق های تامینی در اروپا است: منابع

1400/04/31 6
بانک آمریکا در حال پاکسازی ETP های رمزنگاری شده برای صندوق های تامینی در اروپا است: منابع

بر اساس سه منبع آگاه از موضوع ، واحد اصلی کارگزاری بانک آمریکا پاکسازی و تسویه حساب محصولات قابل معامله در ارزهای رمزنگاری شده (ETP) را برای صندوق های تامینی در اروپا آغاز کرده است.

این دومین اقدام اخیر بانک محافظه کار سنتی در صحنه ارزهای رمزنگاری ناپایدار است. همانطور که هفته گذشته توسط CoinDesk گزارش شد ، بانک مرکزی آمریکا همچنین معاملات آتی بیت کوین را برای برخی از مشتریان تأیید کرده و در حال تسویه حساب های تسویه حساب نقدی است.

ممکن است مسئولان بانک احساس کرده باشند که نمی توانند یک دارایی را نادیده بگیرند طبقه ای که شرکت های زیادی را در آن غواصی کرده است. تقاضا برای محصولاتی مانند ETP در حال افزایش است.


طبق اطلاعات بلومبرگ ، در ماه فوریه مشخص شد که گلدمن ساکس ، ICAP ، JPMorgan و UBS همه 21Shares Polkadot ETP را برای مشتریان خریداری کرده اند. در ماه ژوئن ، گروه ETC اولین بیت کوین ETP را در انگلیس در صرافی Aquis در لندن راه اندازی کرد.

همچنین تعداد بیشتری از ETP ارزهای رمزپایه در صرافی SIX در سوئیس و بازار Xetra دویچه بورس در آلمان. این پیشنهادات از تراشه های آبی (بیت کوین ، اتر) تا چیزهای عجیب و غریب (کاردانو ، پولکادوت) متغیر است.

بر اساس منابع CoinDesk ، صندوق های تامینی از بخش اصلی کارگزاری بانک آمریکا برای دسترسی به یک قایق استفاده می کنند ETP های رمزنگاری شده توسط نهادهای نظارتی اروپا تأیید شده است. این وسایل نقلیه به شرکت های بزرگ این امکان را می دهد که بدون سرمایه گذاری مستقیم روی رمزنگاری ، اما از طریق امنیتی که عملکرد دارایی های دیجیتالی مختلف را کنترل می کند ، در گوشه و کنار جهان رمزنگاری سرمایه گذاری کنند.


سخنگوی بانک آمریکا از اظهار نظر خودداری کرد.

بالا