بانک مرکزی ایرلند می گوید یورو دیجیتال مهم نیست اگر ، بلکه "کی و چگونه"

1400/05/08 79
بانک مرکزی ایرلند می گوید یورو دیجیتال مهم نیست اگر ، بلکه "کی و چگونه"

رئیس مركز پولی اصلی ایرلند خرید ارزهای رمزنگاری شده را به جمع آوری تمبر تشبیه كرده است ، در حالی كه از پتانسیل یورو دیجیتالی تقدیر می كند.

گابریل مخلوف ، رئیس بانک مرکزی ایرلند گفت منطقه یورو هنوز در مورد ارز دیجیتال بانک مرکزی تصمیم نگرفته است ، به احتمال زیاد این توسعه اتفاق می افتد. فرماندار روز پنجشنبه در پست وبلاگ بانک نوشت.

معرفی یورو دیجیتال نشان دهنده"تغییر اساسی"در ساختار مالی منطقه یورو است. مخلوف خاطرنشان کرد.

استاندار کم لطفی نسبت به رمزنگاری ها داشت ، که به گفته وی با"توصیفی غیر مفید و گمراه کننده"همراه بود زیرا از تعاریف ارز خارج شدند.

برخی از رمزپایه ها لنگر ندارند مخلوف نوشت که برای ایجاد ثبات ، از طرف دیگر ، بر اساس شواهد ، برخی از مردم دوست دارند آنها را جمع آوری کنند ، همانطور که برخی دوست دارند چیزهای دیگر را جمع آوری کنند (مانند تمبر s ، به عنوان مثال). خرید چنین اقلامی می تواند سودآور باشد اما می تواند زیان ده نیز باشد."

مخلوف همچنین با هدف قرار دادن سکه های استیبل ، گفت که رمزنگارهای محکم فقط"به اندازه حاکمیت پشت وعده پشتیبان."

فرمانداری که در سپتامبر 2019 سمت خود را به دست گرفت ، یک تبعه انگلیس است. طبق صفحه LinkedIn او قبلا دبیر خزانه داری نیوزیلند و رئیس اجرایی بود.

در ماه مارس ، بانک مرکزی ایرلند به شرکت های فعال در جمهوری هشدار داد که باید از قوانین مبارزه با پولشویی پیروی کنند. همچنین در مورد خطر رمزنگاری برای سرمایه گذاران در ماه مه هشدار داد.

بالا