بسته بندی بازار: بعدی برای بیت کوین پس از شکستن زیر $ 30K

1400/04/31 5
بسته بندی بازار: بعدی برای بیت کوین پس از شکستن زیر $ 30K

بیت کوین پس از پایین آمدن از سطح مهم 30،000 دلار در روز دوشنبه ، در وقت مطبوعات روز سه شنبه حدود 29،600 دلار تثبیت شد. بزرگترین ارز رمزنگاری شده در جهان از آنجایی که نتوانست در ماه آوریل در حدود 63000 دلار به بالاترین حد خود برسد ، روند نزولی داشته است. نگرانی در مورد خطرات نظارتی ، سیاست پولی کمتر سازگار و کمرنگ شدن تقاضای نهادی در فشار فروش در چند ماه گذشته نقش داشته است.

ادوارد مویا ، تحلیلگر شرکت کارگزاری ارز Oanda ، محیط تجارت بیت کوین را توصیف کرد به عنوان"یک کشش جنگ بین خرس ها و گاوها"، در یک ایمیل به CoinDesk.

"چشم انداز صعودی طولانی مدت بیت کوین به برخی از روندهای اصلی در ایالات متحده و اروپا بستگی دارد ، و برای برخی از آنها به نظر می رسد در معرض خطر است."

آخرین قیمت ها

ارزهای رمزنگاری شده:

بیت کوین (BTC) 29،814.97 دلار ، -3،13٪

اتر (ETH) 1،792.4 دلار ، -1.86٪

بازارهای سنتی:

S&P 500: 4324 ، + 1.54٪

طلا: 1809.9 دلار ، -0.2 درصد

بازده خزانه داری 10 ساله در 1.213٪ بسته شد ، در مقایسه با 1.201٪ در روز دوشنبه

کمیسیون اتحادیه اروپا در حال پیشنهاد اصلاح قوانین ضد پولشویی است که می تواند شامل ممنوعیت کیف پول دارایی رمزنگاری ناشناس باشد. به گفته مویا ، این به احساس بازار کمک نکرد.


"ما می بینیم که در سطح فدرال و ایالت ، کاهش قیمت بیت کوین و در نتیجه خسارات مالی بسیاری از سرمایه گذاران خرده فروشی ، بیشتر نظارت نظارتی را متمرکز می کند. در این بازار ،"تیموتی باتلر ، شریک Troutman Pepper ، در نامه الکترونیکی به CoinDesk نوشت.

علاوه بر عدم اطمینان در مقررات ، معامله گران همچنین از نظر مدیر عامل تسلا ، ایلان ماسک ، هشدار می دهند که قرار است روز چهارشنبه در کنفرانس B Word سخنرانی کند. به گفته شاون تولی ، سردبیر ارشد Fortune ، ظاهر ماسک به ویژه با توجه به احتمال سقوط بیت کوین به 25000 دلار ، به موقع ظاهر می شود ، این بدان معنی است که تسلا می تواند 300 میلیون دلار به درآمد خود ضربه وارد کند.

نوسانات بیت کوین

نوسانات ضمنی کوتاه مدت افزایش یافت ، زیرا بیت کوین به زیر 30 هزار دلار رسید ، این نشان می دهد که معامله گران گزینه های ارزهای رمزپایه حرکت های قیمتی چشمگیری را پیش رو دارند. با این حال ، حجم آن در محدوده قیمت 20 تا 30 هزار دلار پایین است. ناتان کاکس ، مدیر ارشد سرمایه گذاری در شرکت سرمایه گذاری دارایی های دیجیتال Two Prime ، در نامه ای به CoinDesk نوشت:"فشار مداوم در این سطح می تواند روند نزولی را نشان دهد."

نمودار نوسانات ضمنی بیت کوین را با پول نشان می دهد. ، منبع: Skew ،

عقب ماندگی معاملات آتی

معاملات آتی بیت کوین در بورس کالای شیکاگو (CME) به"عقب ماندگی"تغییر یافته است ، این زمانی است که معاملات آتی با تخفیف نسبت به قیمت نقطه طبق گزارش روز سه شنبه Arcane Research ، این دومین بار است که معاملات آتی تنظیم شده در CME با عقب ماندگی در هفت روز گذشته معامله می شود.

"سرمایه گذاران نهادی در حال حاضر بسیار محتاط به نظر می رسند ، و به طور کلی به نظر می رسد که در معرض خطرپذیری قرار دارند."

"روند نزولی در بازار آتی نشان می دهد که ترس در حال تجمع است تا زمانی که معامله گران دیگر حاضر به پرداخت حق بیمه برای قرار گرفتن در معرض خود نیستند."

نمودار مبادله سالانه 3 ماهه BTC با ارز را نشان می دهد. ، منبع: Arcane Research ،

عقب نشینی بیت کوین

سقوط بیت کوین یا درصد کاهش از اوج آوریل در حدود 63000 دلار ، تقریبا 50٪ است. کتی استاکتون نوشت: به طور معمول ، برداشت هایی که بیش از 50٪ باشد ، می تواند چندین ماه طول بکشد ، مانند سال 2018 و نیمه دوم سال 2019.

برای تأیید خرابی ، دو تعطیل قطعی روزانه زیر 30،000 دلار لازم است. ، مدیر عامل Fairlead Strategies ، در یک ایمیل به CoinDesk. در حال حاضر ، پشتیبانی ثانویه 27000 دلار است که بیت کوین برای حفظ روند صعودی طولانی مدت باید آن را نگه دارد.

نمودار قیمت و افت بیت کوین را نشان می دهد (درصد کاهش از اوج به پایین). ، منبع: Koyfin ،

تقاضای نهادی ضعیف

صندوق معاملاتی Purpose Exchange ، یکی از اولین محصولات قابل معامله در بورس اوراق بهادار (ETP) ، پس از تجربه تقاضای نسبتاً شدید در ماه های مه و ژوئن ، در این هفته با کاهش سرعت جریان خالص روبرو شده است ، گزارش توسط Glassnode.

به گزارش Glassnode ، کاهش سرعت نشان می دهد تقاضای نهادی برای بزرگترین ارز با کلاهک بازار در بین این محصولات تنظیم شده ضعیف است.

نمودار کندی اخیر در خالص ورودی های این هفته را نشان می دهد. ، منبع: Glassnode ،

از کجا به اینجا برویم

در میان 42 کارشناس ارز رمزنگاری شده که توسط Finder بررسی شده است ، 61٪ فکر می کنند که بیت کوین در حال حاضر کم ارزش است ، در حالی که کارشناسان به طور متوسط ​​انتظار می رود که بیت کوین تا پایان سال 2021 به 66،284 دلار به ازای هر BTC برسد.
در پایان سال جاری ، ”مدیر عامل Morfer ، مارتین فرهلر ، سرسخت ترین فرد در بین اعضای هیئت مدیره ، به Finder گفت.


استاد ارشد دانشگاه کانبرا ، جان هاوکینز ، یکی از خسته کننده ترین هیئت های گفتگو ، گفت که تصویب بیت کوین توسط دولت بر قیمت ارز رمزپایه تأثیر منفی خواهد گذاشت."من تصور می کنم که السالوادور آن را به عنوان پیشنهاد قانونی تصویب می کند ، برای مدتی کف و زمین می گذارد. اما بعد از اینکه قیمت بسیار پایین آمد ، ممکن است وضعیت قانونی جریمه را از بین ببرند."

جمع آوری Altcoin

DOGE: تغییر و تحول اخیر در نشانه های meme ، a بخشی که بیشتر توسط dogecoin با مضمون Shiba Inu شناخته می شود ، نشان می دهد که سرمایه گذاران خرده فروشی از موقعیت خود در ارزهای رمزپایه خارج می شوند زیرا فروش اخیر بازار بسیاری از تازه واردان رمزنگاری را آشفته کرده است. CoinDesk’s Muyao Shen نوشت ، به نظر می رسد که حرکت در بازار اشباع شده برای سکه های رفتاری متلاشی شده است.

USDC: Circle ، یک شرکت پرداخت جهانی ، یکی از سازندگان USDC بود. این گزارش در آخرین گزارش تأییدیه خود ، که تاریخ 16 ژوئیه بود ، تجزیه و تحلیل دارایی های خود را که از پایدار کوین پشتیبانی می کند ، برای اولین بار منتشر کرد. براساس این گزارش ، حدود 61٪ از نشانه های آن توسط"پول نقد و معادل آن"پشتیبانی می شود ، CohDesk's Nikhilesh De ، وجوه بازار پول را نوشت.

اخبار مرتبط

FTX با ارزش $ 18B در $ 900M سری B عظیم

< p> Rothschild Investment Corp بیش از سه برابر بیشتر در معرض قرار گرفتن بیت کوین در سه ماهه دوم قرار دارد

BlockFi دستور توقف و انصراف از دادستان کل کشور در نیوجرسی را دریافت کرد

ترکیه قصد دارد قانون خود را ارائه دهد قیمت ارزهای رمزنگاری شده در ماه اکتبر

سایر بازارها

بازندگان قابل توجه:

nucypher (NU) -7،15٪

filecoin (FIL) -6.62٪

algorand (ALGO) -6.41٪

بالا