جورجیا شراب خود را در Blockchain قرار می دهد

1400/04/31 6
جورجیا شراب خود را در Blockchain قرار می دهد

گرجستان مقداری شراب خود را روی بلاکچین می گذارد ، و سرمایه گذاران و علاقه مندان را قادر می سازد تا منشا را پیدا کنند و نشانه های غیرقابل شارژ (NFT) مرتبط را خریداری و بفروشند.

دولت کشور اروپای شرقی بر اساس اعلامیه سه شنبه ارسال شده توسط ایمیل ، با پلت فرم تجارت بلاکچین WiV Technology مستقر در نروژ در تلاش است تا شراب این کشور را به مخاطبان بیشتری برساند و شهرت خود را افزایش دهد.

تحت این همکاری ، NFT ها برای شراب و منشأ آن در سیستم عامل تجارت مبتنی بر بلاکچین WiV ضبط و در دسترس قرار می گیرد. WiV همچنین به آژانس ملی شراب گرجستان در تهیه استاندارد تضمین کیفیت مانند مدل"Denominazione di origine controllata"(تعیین منشأ کنترل شده) که از سال 1963 در ایتالیا استفاده می شود ، کمک می کند.

پیش نویس قانون جدید در گرجستان که نیاز به صدور گواهینامه برای همه شراب دارد به تازگی در پارلمان تصویب شده است. تامی جنسن ، مدیرعامل WiV به CoinDesk گفت:"همه اینها را می توان در بلاکچین قرار داد و تمام شراب سازی ها و تولیدکنندگان موظف به پرداخت هزینه آن هستند که این یک مزیت بزرگ برای آن است."سالومه زورابیچویلی ، رئیس جمهور جورجیا در بیانیه ای گفت: دارایی ها با سرعت و کارآیی بیشتری به عنوان نمایش دیجیتال"برای شراب بسیار خوب کار می کنند زیرا نشانه ها می توانند منشا شراب را تأیید کنند."طبق آژانس ملی شراب ، فروش 2019 ، فروش 240 میلیون دلاری.


بالا