حریم خصوصی استارت آپ Nym ، Whistleblower Chelsea Manning را برای ممیزی Mixnet استخدام می کند

1400/06/04 205
حریم خصوصی استارت آپ Nym ، Whistleblower Chelsea Manning را برای ممیزی Mixnet استخدام می کند

چلسی مانینگ ، افشاگر و مهندس امنیتی ، به عنوان مشاور امنیتی به راه اندازی حریم خصوصی Nym پیوست و بر حسابرسی مخلوط شبکه خود تمرکز کرد.

یک شبکه ترکیبی یا"mixnet"(نام خود را از سرورهای پراکسی که از آنها استفاده می کند ،"مخلوط"نامیده می شود) ابرداده هایی را که هنگام عبور داده ها از یک شبکه پشت سر می گذارند ، مبهم می کند و سطح بالاتری از حریم خصوصی هنگام نظارت بر سطح شبکه.

حسابرسی Manning قبل از راه اندازی شبکه Nym در شبکه اصلی در اواخر سال به پایان می رسد.

"از آنجایی که روشهای تحلیل ترافیک شبکه در دهه گذشته به طرز چشمگیری بهبود یافته است ، من مکرراً از (از سال 2016) در مورد روشهای جایگزین Tor تحقیق می کنم که از قرار دادن داده های درون شبکه در معرض چنین مواردی جلوگیری می کند. تجزیه و تحلیل ،"منینگ در بیانیه ای گفت."Nym یکی از جایگزین های مناسب است که ارزش تحقیق و توسعه را دارد."

منینگ به دلیل افشای اسناد مربوط به عملیات نظامی در عراق و افغانستان ، که شامل هدف قرار دادن غیرنظامیان توسط ایالات متحده بود ، به زندان افتاد. سال 2020 ، قربانی حمله سیبیل شد. حمله Sybil زمانی اتفاق می افتد که یک بازیگر مجزا با چرخاندن چندین گره که داده ها و تراکنش های موجود در شبکه را تأیید می کند ، یک شبکه را در اختیار بگیرد. اگر یک بازیگر کنترل نامتناسبی بر سیستم داشته باشد ، یکپارچگی سیستم را به خطر می اندازد زیرا گره های تحت کنترل مهاجم می توانند از دریافت یا ارسال بلوک در بلاک چین امتناع کنند.


هری هالپین ، مدیرعامل Nym ، در این باره می گوید:"در حالی که اعتماد به نرم افزار با پول خود چیزی است که مردم یاد می گیرند با بیت کوین و DeFi انجام دهند ، افشاگران شجاع و انقلابی مانند چلسی مانینگ باید به نرم افزار به زندگی خود اعتماد کنند."بیانیه ، اضافه می کند:

"بنابراین به جای"YOLO"و راه اندازی فقط برای خراب کردن کاربران آنها ، ما با بهترین افراد زنده کار می کنیم تا کاربران خود را ایمن و ایمن نگه داریم."

طی ماه آینده ، منینگ وظیفه دارد نشت های جدید حریم خصوصی را کشف کرده و پارامترهایی را برای"پوشش ترافیک"در mixnet Nym تعیین کند. ترافیک تحت پوشش ترافیکی است که می تواند به ارائه خدمات اینترنتی یا سایر نهادهای متمرکز که می توانند در سطح شبکه نظارت داشته باشند ، گیج شود. Halpin به CoinDesk گفت: برای ترافیک پوششی که به محافظت از Nym در برابر حملات افشای آماری کمک می کند.

حمله افشاگری آماری زمانی است که دشمنان شبکه ای را تماشا می کنند و می توانند تعیین کنند که چه کسی آنلاین است"تقریباً همزمان"و سپس از آن اطلاعات برای ناشناس کردن معاملات استفاده کنید.

هالپین گفت:"این حمله بر روی Tor نیز کار می کند.""فرض کنید شما فرض می کنید که من با یک برنامه چت مانند"Off the Record Messages"به خبرنگار حتی در Tor پیام ارسال می کنم. اگر خبرنگار مرتباً آنلاین است و از Tor برای چت با من استفاده می کند ، و ما هر دو همزمان با هم آنلاین هستیم ، شاید اولین بار توسط دشمن گیر نیفتد ، اما سرانجام گرفتار می شود. »

هالپین گفت از اینکه منینگ در حال پیگیری تحقیقات در زمینه پس از او بسیار شگفت زده شده است. رمزنگاری کوانتومی.

ما خوشحال می شویم که وی بعد از ممیزی به هر شکلی که می خواهد بماند ، اما در حال حاضر ما نیاز داریم که همه بر روی تأمین کد ما متمرکز بر لیزر باشند.".

به روز رسانی (25 آگوست ، 15:32 UTC): توضیحات بیشتری از هری هالپین از نیم می افزاید.

بالا