اخبار

دالیو ، برینارد ، لومیس: راهنمای شما برای روز 1 در اجماع 2021

1400/03/13 53
دالیو ، برینارد ، لومیس: راهنمای شما برای روز 1 در اجماع 2021

در طول روز اول اجماع 2021 اتفاقات زیادی افتاده است. در اینجا چند جلسه ، پانل و کارگاه آموزشی وجود دارد که من مطمئناً آنها را از دست نخواهم داد.
این مقاله از The Node گزیده شده است و هر هفته دو بار برای ارسال بزرگترین اخبار ارسال می شود از کنفرانس اجماع مجازی برای دریافت خبرنامه کامل اینجا مشترک شوید. و برای اجماع در اینجا ثبت نام کنید.
شما می توانید یک برنامه کامل از رویدادها را اینجا ببینید (فقط به پایین پیمایش کنید).

راهنمای شما


09:00 - 09:30 صبح آدرس ویژه توسط دکتر لائل برینارد دکتر Lael Brainard از شورای حکام فدرال رزرو در مورد آخرین تفکر وی درباره ارزهای دیجیتال سخنرانی خواهد کرد.
09:30 - 10:30 صبح اصول اولیه: ری دالیو در مورد پول ، سیاست های پولی و بیت کوین ری دالیو ، بنیانگذار Bridgewater Associated ، بزرگترین صندوق پرچین ، افکار خود را در مورد آینده پول و سیاست های پولی در محیط پس از COVID ارائه می دهد. وی همچنین نظرات تکاملی خود را در مورد چگونگی قرار گرفتن دارایی های مخرب مانند بیت کوین در سیستم مالی جهانی که از این لحظه ظهور می کند ، به اشتراک خواهد گذاشت. - 12:00 - 12:25 بعد از ظهر. واشنگتن ، سیاست و حاکمیت در جهانی با اندازه بیت کوین ، با سناتور سینتیا لومیس سنتیا لومیس سناتور آمریکایی از وایومینگ به Meltem Demirors پیوست تا بحث کند که چگونه ماهیت فوق العاده حاکمیت بیت کوین دیدگاه او را در مورد سیاست ، حاکمیت و نهادهای جهان قدیم مانند کنگره ایالات متحده تغییر شکل داده است.
02:30 - 03:00 بعد از ظهر تنظیم مجدد انرژی Bitcoin: ESG ، اولویت زمانی و درک عمومی بیت کوین به دلیل مصرف زیاد منابع در حال پیوستن به لیست طولانی صنایع"کثیف"است. کارشناسان انرژی و گاوهای بیت کوین ، مانند CFO Luxor Ethan Vera ، مدیر تحقیق و محتوای Compass Mining Zack Voell و مدیر توسعه تجارت ماینر بزرگ معدن آمریکایی ، گفتگو را در چشم انداز قرار می دهند.

05:00 - 05 : 30 شب طولانی Metaverse VR Talk به عنوان متصدی و میزبان BoomboxHead ما ، به استودیوی ضبط صدا VR بپیوندید و با هنرمندان رمزنگاری نمایشگاه VR"Long the Metaverse"مصاحبه کنید! با حضور: اسکینی ، طراح نادر ، جورج بویا ، آلوتا مانی ، راینهارد و استورک.
8:40 - 8:50 عصر چگونه ETH پول صوتی «Ultra» است دیوید هافمن از Bankless درمورد اینکه چگونه EIP1559 و اثبات انتقال سهام Ethereum ETH را به دارایی کمیاب تری نسبت به بیت کوین تبدیل می کند ، صحبت خواهد کرد.

بالا