دایره دارایی های پشتیبانی شده USDC Stablecoin را نشان می دهد

1400/04/31 5
دایره دارایی های پشتیبانی شده USDC Stablecoin را نشان می دهد
این شرکت روز سه شنبه اعلام کرد

اکثر ثبات bitcoin USDC Circle با دلار آمریکا پشتیبانی می شود.

Circle ، یک شرکت پرداخت جهانی ، یکی از سازندگان USDC بود. این گزارش در آخرین گزارش تأییدیه خود ، که تاریخ 16 ژوئیه بود ، تجزیه دارایی خود را که از پایدار کوین پشتیبانی می کند برای اولین بار منتشر کرد. براساس این گزارش ، حدود 61٪ از رمزهای آن توسط"پول نقد و معادل آن"پشتیبانی می شود ، وجوه بازار پول.

گواهی های سپرده یانکی - به معنای سی دی های صادر شده توسط بانک های خارجی (غیر آمریکایی) - شامل 13٪ بیشتر است ، خزانه داری ایالات متحده 12٪ ، کاغذ تجاری 9٪ را تشکیل می دهد ، و علائم باقیمانده توسط اوراق قرضه شهرداری و شرکت پشتیبانی می شود.

این شرکت ، طبق تاییدیه ، حدود 22.2 میلیارد دلار USDC صادر کرده است.

مشخص نیست که Circle به ویژه برای سرمایه گذاری در USDC چه سرمایه گذاری کرده است. این شرکت قصد دارد در اواخر سال جاری با ادغام با یک شرکت خرید منظور ویژه که ارزش Circle را 4/5 میلیارد دلار اعلام کرد ، به سهام عمومی برسد.

طبق پاورقی ها در تصدیق نامه روز سه شنبه ، مقاله تجاری دارای"حداقل رتبه S&P S/T A1"است ، به این معنی که S&P Global Ratings توانایی صادر کننده در انجام تعهدات مالی خود را قوی ارزیابی می کند.


Circle در انتشار تجزیه و تحلیل مختصر ذخایر دارایی خود به Tether می پیوندد ، حداقل تا حدی به س questionsالات مربوط به اینکه آیا از Bitcoin ثابت آن کاملاً پشتیبانی می شود ، پاسخ می دهد. مانند Circle ، Tether نیز از کاغذ تجاری برای پشتوانه رمز USDT خود استفاده می کند ، اگرچه کاغذ تجاری بیشتر از ذخایر Tether را نسبت به Circle تشکیل می دهد.

UPDATE (20 ژوئیه 2021 ، 14:27 UTC) : این داستان با زمینه اضافی به روز شده است.

بالا