دفترهای توزیع شده شامل لایحه Tech "Focus" تصویب شده توسط سنای آمریکا

1400/03/19 58
دفترهای توزیع شده شامل لایحه Tech "Focus" تصویب شده توسط سنای آمریکا
مجلس سنای ایالات متحده قانون مرزهای بی پایان را تصویب کرده است ، لایحه ای دو جانبه با تلاش در زمینه فناوری های اخیر چین با ایجاد یک ریاست جدید فناوری که شامل بلاکچین به عنوان محور اصلی است.
این لایحه با حمایت رهبر اکثریت سنا چاک شومر (DN.Y.) ) ، اواخر روز سه شنبه با رای 68-32 به تصویب رسید ، در پی اصلاحیه سناتور سینتیا لومیس (R-Wyo.) شامل فناوری های توزیع شده دفتر و امنیت سایبری به عنوان یکی از 10"حوزه اصلی فناوری"است. یک بند دوم دولت فدرال را ملزم می کند تا پیامدهای بالقوه امنیت ملی رنمینبی دیجیتال چین را بررسی کند.
بر اساس این لایحه ، این شامل نظارت مالی ، مالی غیرقانونی و خطرات اجبار اقتصادی است.
لایحه اکنون به مجلس منتقل می شود نمایندگان ، جایی که نماینده خ خان رو (كالیفرنیا) قبلاً همتای خود را معرفی كرده است.
سایر مقررات این لایحه مواردی مانند تولید نیمه هادی ، هوش مصنوعی ، بیوتكنولوژی ، ارتباطات و بهره وری انرژی را هدف قرار می دهد."بلاکچین"و"ارز رمزپایه"به زبان لایحه ظاهر نمی شوند.
در لایحه با"بهبود آموزش"، اداره جدید فناوری و نوآوری"تقویت ایالات متحده در فن آوری های مهم"را تقویت می کند در زمینه های اصلی تمرکز و امیدوارم"جذب دانش آموزان بیشتر به چنین مناطقی".

ریاست همچنین با آژانس های دولتی و ایالتی فدرال کار خواهد کرد.
لومیس پیش از این در بیانیه ای به CoinDesk گفت:"این یک مسئله امنیت ملی است و اگر ایالات متحده پاسخ ندهد ما عقب خواهیم ماند."."این اصلاحیه تلاشهای تحقیق و توسعه ما را در زمینه بلاکچین و نوآوریهای مالی در سطح بالایی قرار خواهد داد ، چیزی که به شدت به آن احتیاج دارد."
پیش از اجرای قانون ، این لایحه باید در مجلس تصویب شود و توسط رئیس جمهور جو بایدن امضا شود. از زمان مطبوعات ، نسخه داخلی قانون مرزهای بی پایان هیچ زبانی در اطراف دفترهای توزیع شده را شامل نمی شد. سخنگوی Khanna بلافاصله درخواستی برای اظهار نظر پس نداد.
UPDATE (8 ژوئن 2021 ، 23:47 UTC): به روزرسانی های ارائه شده با دیجیتال renminbi.
بالا