سنا برای بررسی نقش Crypto در جرایم اینترنتی

1400/04/31 15
سنا برای بررسی نقش Crypto در جرایم اینترنتی

سنای آمریکا قرار است در مورد استفاده رمزنگاری در باج افزار در چندین جبهه تحقیق کند زیرا تنظیم کننده ها در سطح جهانی به بررسی دقیق دارایی های دیجیتال ادامه می دهند.

روز سه شنبه ، سناتور گری پیترز (D-Mich.) ، رئیس کمیته امنیت داخلی و امور دولتی سنا ، گفت که او تحقیق خواهد کرد که چگونه"ارز رمزنگاری شده می تواند جرایم اینترنتی را جسارت بخشد"و آنچه دولت فدرال می تواند برای مقابله با آن انجام دهد.

در کمتر از یک هفته پس از کمیته قضایی سنا گفت که جلسه دادرسی باج افزار خود را برگزار می کند ، کاوشگرهای دوگانه با توجه به افزایش توجه رمزنگاری توسط قانونگذاران آمریکایی صحبت می کنند.


تحقیق پیترز به دلیل تمرکز بر ارز رمزنگاری شده ، به جای استفاده از باج افزار به طور کلی ، قابل توجه است. قانون گذاران به ندرت مناظر تحقیقاتی خود را به طور خاص بر روی رمزنگاری آموزش می دهند. اما سونامی اخیر حملات باج افزار علیه همه چیز از خطوط لوله گرفته تا بسته بندی گوشت ، این مسئله را تغییر داده است.

در سال 2020 حملات 150٪ با پرداخت 412 میلیون دلار باج افزایش یافت ، پیترز گفت ، حمله مداوم در ماه ژوئیه 200 شبکه شرکتی را به قیمت 70 میلیون دلار به گروگان گرفته است. در بیانیه ای گفته شد.


حتی در این صورت ، به نظر می رسد تحقیقات پیترز جای یک روایت رمزنگاری متفاوت را باز می کند.

< p> این تحقیقات تلاش های نظارتی و مقررات مربوط به ارزهای مجازی را بررسی می کند. همچنین توصیه هایی در مورد اینکه چگونه قانونگذاران و آژانسهای فدرال می توانند اطمینان حاصل کنند که همه آمریکاییها می توانند با اطمینان از دسترسی به ارزهای رمزپایه بهره مند شوند و همچنین آنها انگیزه ای برای سازمانهای جنایتکار و دشمنان خارجی برای ادامه حمله به شبکه ها و جوامع آمریکایی در سطح ملی ارائه نمی دهند.

بالا