قانونگذار آرژانتین لایحه ای را برای بازرگانان پیشنهاد می کند که به کارمندان خود در Crypto پرداخت کنند

1400/04/17 71
قانونگذار آرژانتین لایحه ای را برای بازرگانان پیشنهاد می کند که به کارمندان خود در Crypto پرداخت کنند

یک قانونگذار آرژانتینی می خواهد به کارمندان اجازه دهد حقوق خود را با ارزهای رمزپایه دریافت کنند.

خوزه لوئیس رامون ، نماینده کنگره ، لایحه ای را ارائه داد که به کارمندان و صادرکنندگان خدمات اجازه می دهد حقوق کامل یا جزئی خود را روز دوشنبه به ارزهای رمزپایه دریافت کنند. . به گفته رامون ، ایده پروژه او این است که"آرژانتینی ها می توانند استقلال خود را تقویت کنند و قدرت خرید پاداش خود را حفظ کنند."

آرژانتین در حال حاضر پزوی بومی خود را از تورم 50٪ در سال رنج می برد .

"این طرح ناشی از نیاز به تقویت خودمختاری و حاکمیت بیشتر حقوق است ، بدون این که به معنای از دست دادن حقوق یا قرار گرفتن در معرض سو abuse استفاده در چارچوب روابط کار باشد."رامون در حساب توییتر خود اظهار داشت.


طبق پیش نمایش منتشر شده توسط Ramón ، این پروژه آنچه را که آرژانتین به عنوان ارزهای رمزپایه و سایر اصطلاحات در بازار رمزنگاری با آن رفتار می کند تعریف می کند.

در سال 2019 ، دولت صادرکنندگان خدمات را مجبور کرد درآمد خود را از دلار به پزوی آرژانتین از طریق کانال صرافی مجاز توسط بانک مرکزی آرژانتین تبدیل کنند ، که در حال حاضر نرخ تبدیل 78٪ پایین تر از نرخ تبدیل بازار متفاوت است ، مانند یکی به عنوان"دلار بورس اوراق بهادار"شناخته می شود - دلار بولسا ، به اسپانیایی - که اجازه می دهد اوراق قرضه خاصی را با پزوی آرژانتین خریداری کرده و به خارج از کشور با دلار آمریکا بفروشید.


"رامون اظهار داشت:"این پروژه به كارگران مستقل كه خدمات صادراتی در خارج از كشور صادر می كنند ، می تواند قدرت خرید حقوق خود را در هنگام ورود به كشور حفظ كنند.

همچنین ادعا می کند که تعهدات کارفرما در روند پرداخت چیست و جزئیات اینکه کارمندان تصمیم"مطلق"در مورد پذیرش ، لغو یا اصلاح این نوع مجموعه دارند ، توضیح می دهد. علاوه بر این ، طبق پیش نویس رامون ، كه CoinDesk به آن دسترسی داشته است ، كارفرما مجبور است هزینه های انتقال ارزهای رمزپایه را نیز بپردازد.

رامون روشن كرد كه پروژه وی اجازه توافق در پرداخت پزو معادل قیمت ارز رمزنگاری شده یا پرداخت مستقیم ارزهای رمزپایه را می دهد.

بر اساس آخرین اطلاعات رسمی ، تورم آرژانتین در ماه مه 3.3٪ بوده و جمع شده است 21.5 درصد برای سال ، در حالی که تورم سالانه به 48.8 درصد رسیده است.

آرژانتینی ها فقط در 18 ماه با کاهش ارزش پزو از 0.02 به 0.006 دلار و نرخ تورم سالانه بیش از 40 درصد مواجه شدند. آنها فقط مجاز به خرید ماهیانه 200 دلار از طریق کانالهای رسمی با مالیات اضافی 65٪ بیش از قیمت رسمی هستند.

به دلیل این محدودیت ها ، طبق اطلاعات ارائه شده توسط صرافی های محلی SatoshiTango ، Decrypto و ریپیو


برای جلوگیری از تغییر پزوی آرژانتین ، بسیاری از صادرکنندگان پرداخت های خود را با ارزهای رمزپایه دریافت می کنند.

Bitwage ، یک بستر این شرکت به CoinDesk تأیید کرد که فیات را به رمزنگاری تبدیل می کند ، رشد 300 درصدی حجم معاملات ماهانه آرژانتینی ها را طی سال گذشته ثبت کرده است ، در حالی که رشد 500 درصدی تعداد آرژانتینی های ثبت شده در این سیستم عامل را داشته است.

رامون ، معاون استان مندوزا ، به گروه سیاسی مستقل Unidad Federal para el Desarrollo (وحدت فدرال برای توسعه) تعلق دارد و قبلاً نیز برای رفتارهای خاص در اتاق مانند اخلال در اخبار بوده است. پس از تصویب یارانه برای مصرف انرژی ، پتو بگذارید.

صورتحساب کامل (به زبان اسپانیایی) را در زیر بخوانید:بالا