مبادله رمزنگاری FTX با ارزش 18 میلیارد دلار در دور تأمین اعتبار 900 میلیون دلار

1400/04/31 5
مبادله رمزنگاری FTX با ارزش 18 میلیارد دلار در دور تأمین اعتبار 900 میلیون دلار

صرافی FTX سام بانكمن-فرید بزرگترین دور تأمین اعتبار در تاریخ رمزنگاری را افزایش داده است.

سری B 900 میلیون دلاری بورس شامل بیش از 60 سرمایه گذار از جمله پارادایم ، ریبیت سرمایه و سکویا ، طبق یک اعلامیه شرکت.

FTX اخیراً هزینه های زیادی را صرف کرده است تا برند خود را به دنیای گسترده تر برساند. FTX از معاملات اسپانسر چند میلیون دلاری با میامی هیت انجمن ملی بسکتبال گرفته تا رابطه با لیگ برتر بیس بال ، درآمد حاصل از آخرین گاو نر Crypto را با هدف بازاریابی خود به کسانی که کنجکاو ارزهای رمزپایه هستند ، شخم زده است.

دور جدید بودجه نشان می دهد که افت اخیر بیت کوین به زیر 30،000 دلار از توقف سرمایه گذاری خطرناک برای حمایت از Coinbase بعدی ، صرافی رمزنگاری که در آوریل با حدود 86 میلیارد دلار به بورس عرضه شد ، دور است. Bankman-Fried به CoinDesk از طریق"CoinDesk"گفت:"این یک فرآیند طولانی بود ، اما در نهایت ، مهم این بود که فرصتی برای صحبت در مورد FTX وجود داشته باشد و کجا می رویم."ایمیل.

وی گفت که بودجه برای محصولات جدید"هم در سطح جهانی و هم در ایالات متحده"هزینه خواهد شد


وی در مورد لیست احتمالی عمومی ، وی افزود:"ما می خواهیم در صورت تصمیم برای انجام آن آماده و آماده باشیم ، اما برنامه های قریب الوقوع نداریم."-

بانکدار-فرید ، یک میلیاردر 29 ساله ، FTX را در سال 2019 تاسیس کرد. این مبادلات 1 میلیون کاربر دارد و روزانه به طور متوسط ​​10 میلیارد دلار از حجم معاملات روزانه است.

"سام بانكمن-فرید یكی از بنیانگذاران ویژه است كه چشم انداز او هر دو است به طرز خیره کننده ای جاه طلبانه و منحصراً با آینده رمزنگاری سازگار شده است. ”در بیانیه ای مت هوانگ ، که بنیانگذار پارادایم با فرد Ehrsam ، بنیانگذار Coinbase بود ، گفت."اعدام این تیم خود صحبت می کند ، FTX در حال رشد است و طی دو سال تبدیل به یک صرافی برتر جهانی می شود."

از دیگر سرمایه گذاران این دوره می توان به Thoma Bravo ، SoftBank ، Insight Partners ، Third Point ، Lightspeed اشاره کرد. طبق گفته به بیانیه مطبوعاتی روز سه شنبه.

بزرگترین دور قبلی برای یک شرکت رمزنگاری ، 440 میلیون دلار سود برای Circle در ماه مه بود. در اوایل این ماه ، شرکت خدمات مالی اعلام کرد قصد دارد در معامله ای با یک شرکت خرید هدف خاص به ارزش 4/5 میلیارد دلار ، به سهام عمومی برسد.

به روزرسانی (20 ژوئیه ، 18:23 UTC): نظرات خود را اضافه می کند از مدیر عامل FTX سام بانكمن-فرید.

بالا