مدیر عامل BitMEX آینده "زندگی بر اساس قوانین" را ترسیم می کند

1400/04/17 36
مدیر عامل BitMEX آینده "زندگی بر اساس قوانین" را ترسیم می کند

سه مدیر سابق BitMEX در بهار سال آینده در ایالات متحده محاکمه خواهند شد ، اما الکساندر هوپتنر ، مدیر عامل فعلی ، گفت این شرکت که یک شبکه رمزگذاری نظیر به نظیر و یک بورس تجارت مشتقات را اداره می کند ، قصد دارد"با قوانین"و تأکید بر اهمیت"بحث فعال"با نهادهای نظارتی.

روز چهارشنبه در مصاحبه ای با"اولین حرکت دهنده"CoinDesk TV ، وقتی درباره آینده BitMEX و آنچه این شرکت از تجربیات گذشته آموخته است ، س questionال شد ، Hoeptner گفت که نمی تواند"به جزئیات آنچه در رگولاتور ایالات متحده اتفاق می افتد."

وی گفت:"باید در مورد دارایی های رمزنگاری و بلاکچین با تنظیم کنندگان بحث شود."وی گفت:"شما باید بازار جهانی را در مورد امکانات آموزش دهید ، این همان چیزی است که صنعت رمزنگاری باید خود به خود تحمیل می کرد."مقررات وضع شده در گذشته دیگر"منطقی"نیست.

Hoeptner همچنین مدیر عامل 100x Group است که گروه نگهدارنده HDR Global Trading Ltd. ، مالک و مجری بستر BitMEX است. این پلتفرم به مشتریان این امکان را می دهد تا 100 برابر سرمایه خود را استفاده کنند و به آنها این فرصت را می دهد که در صورت بالا رفتن قیمت ارز رمزنگاری شده سود بزرگی را بدست آورند یا در صورت کاهش قیمت ، سود زیادی را از دست بدهند.

در پاسخ به این س Hoال که آیا 100x قصد ادامه ارائه فرصت های بزرگ استفاده از اهرم فشار را دارد ، Hoeptner گفت که این ویژگی غالب محصول نیست.


وی گفت:"به طور متوسط ​​هر معامله شده ، اهرم ها در یک رقمی هستند.""از حد بسیار کمیاب و کم در اهرم بالا استفاده می شود."

هوپتنر گفت که ورود به بازار ایالات متحده در افق نیست و در حال حاضر تمرکز مبادلات بر"زندگی طبق قوانین"است. این شرکت در سیشل ، یک کشور جزیره ای در اقیانوس هند در سواحل شرقی آفریقا مستقر است.

بالا