مدیر عامل EXMO می گوید ، Crypto Hype 2021 پایین است ، اما معامله گران قدیمی بی عیب و نقص هستند

1400/05/01 44
مدیر عامل EXMO می گوید ، Crypto Hype 2021 پایین است ، اما معامله گران قدیمی بی عیب و نقص هستند

رکود در بازار رمزنگاری افراد تازه وارد را دلسرد کرده است ، اما معامله گران باتجربه همچنان بی احساس هستند ، مدیر عامل بورس ارز رمزنگاری EXMO گفت.

EXMO ، مبادله ای با حدود 40 میلیون دلار حجم معاملات روزانه طبق گفته CoinGecko ، بیشتر به تجارت بازرگانان روسیه ، اوکراین ، بلاروس و قزاقستان خدمات داده است ، اما مدیر عامل شرکت سرگئی زدانف گفت: گزارش

در ماه ژوئن ، فعالیت معاملات در بازارهای رمزنگاری محلی و مشتقات بیش از 40٪ منقبض شد ، در گزارش Crypto مقایسه آمده است. ژدانوف گفت:"بازرگانان خرده فروشی که در سال 2021 به رمزنگاری وارد شدند ، با کاهش قیمت بسیار متعجب شدند.""افراد جدید با این فرض روبرو می شوند که [رمزنگاری] برای همیشه رشد خواهد کرد ، اما بعد سقوط می کند."

جمعیت DOGE

بسیاری از معامله گران جدید جذب شدند زددانف گفت که مدیر عامل تسلا ، ایلون ماسک ، توئیتر خود را در مورد dogecoin معرفی می کند. این امر به ویژه در انگلستان ، جایی که EXMO تعداد کاربران کمتری دارد ، بسیار قابل توجه بود و بنابراین دانستن اینکه تاجران جدید چه کسانی بودند ، بیشتر مشهود بود.

"در ژانویه و فوریه ، هنگامی که ایلان ماسک [در مورد DOGE] توییت می کرد ، اولین مورد علاقه اتفاق افتاد. [رسانه خبری انگلیس] Metro.co.uk در این باره نوشت و پیوندی به ما ارائه داد و 10 هزار کاربر جدید انگلیس آمدند ، همه بعد از dogecoin ،"ژدانوف گفت.


برای اکثر قریب به اتفاق افراد تازه وارد ، الگوی ساده بود: ژدانف گفت ، آنها DOGE را بالا خریدند ، پس از پایین آمدن قیمت کم فروختند و سپس پول را برداشتند و رفتند. وی گفت که آنها به ارزهای رمزپایه قدیمی مانند بیت کوین یا اتر روی نیاورده اند و در عوض فقط کپیتولاسیون کرده اند.

همچنین بخوانید: Dogecoin سقوط می کند به عنوان زیر فشار مشک و سرزمین های واقعیت

زددانف گفت ، هنوز 10٪ از این کاربران جدید همچنان معامله گر فعال هستند و حدود 1 میلیون دلار از حجم معاملات را در طی شش ماه گذشته تشکیل داده اند. این لزوماً به این معنی نیست که آن معامله گران سرمایه زیادی را در رمزنگاری سرمایه گذاری کرده اند بلکه معاملات زیادی انجام داده اند. آنها ممکن است از همان مبلغ سپرده برای خرید سکه ، فروش آنها و سپس دوباره خرید و غیره استفاده کرده باشند. Zhdanov گفت: در مقابل کاربران تازه وارد ، معامله گران باتجربه تری که قبل از این سال شروع به کار کرده بودند و فراز و نشیب های قبلی بازار را دیده بودند ، حتی در روزهای ناپایداری کم و قیمت های فشرده نیز معاملات خود را ادامه دادند. . وی

"معامله گران باتجربه استراتژی بلندمدت تری دارند - حتی درصورت آرام بودن بازار ، آنها خرید و فروش خود را ادامه می دهند.

در هر صورت به گفته ژدانف ، نیمه اول سال 2021 برای EXMO بهتر از سال گذشته بود. این صرافی اکنون 1.9 میلیون ثبت نام دارد و حدود 100000 کاربر 5 دلار یا بیشتر در حساب های خود دارند. از 1.9 میلیون ، 200000 کاربر در سال جاری ثبت نام کرده اند و 35000 نفر از آنها در واقع تجارت خود را آغاز کرده اند.

و جمعیت مسن تر سکه های قدیمی را ترجیح می دهند: حداکثر 80٪ تجارت EXMO این است ژدانوف گفت در بیت کوین و اتر.

بالا