وب سایت تجارت الکترونیک Alibaba Taobao شامل هنرهای NFT در جشنواره سازندگان آن است

1400/04/27 76
وب سایت تجارت الکترونیک Alibaba Taobao شامل هنرهای NFT در جشنواره سازندگان آن است

پروتکل NEAR در حال همکاری با شرکت بازی های Blockchain Web3Games و هنرمند چینی هشان هوانگ برای فروش"املاک و مستغلات"مبتنی بر توکن غیرقابل انعطاف (NFT) خود در جشنواره Taobao Maker امسال با حمایت مالی Alibaba است.

Taobao متعلق به علی بابا ، یکی از بزرگترین وب سایت های تجارت الکترونیکی در چین ، جشنواره را در سال 2016 راه اندازی کرد تا هنرمندان و کارآفرینان جوان چینی را به تبلیغ هنر خود در نمایشگاه و فروش آثار خود تشویق کند. از طریق وب سایت جشنواره امسال از 17 ژوئیه تا 25 ژوئیه در مرکز نمایشگاه ها و همایش های ملی شانگهای برگزار می شود.

به نظر می رسد NFT ها که بیشتر آنها مبتنی بر زنجیره های عمومی غیرمتمرکز با نشانه های بومی هستند. از سرکوب اخیر رمزنگاری در چین جان سالم به در برد. در حالی که این کشور مشغول بستن معادن رمزنگاری و فعالیت های تجاری بود ، یک گالری بزرگ در پکن میزبان یک نمایشگاه رمزنگاری هنری در ماه آوریل بود.

NEAR ادعا می کند امسال اولین باری است که جشنواره Taobao Maker شامل NFT می شود. به گفته هوانگ ، خریداران می توانند سفارش خود را در Taobao ثبت کنند و با پول محلی چین ، renminbi ، پرداختی انجام دهند.

با این حال ، این شرکت گفت که خریداران احتمالی برای ادعای هنر دیجیتال NFT خود باید از طریق پیوند کلیک کرده و کیف پول NEAR را ثبت کنند.

آثار هنری دیجیتال هوانگ عبارتند از: در یک مجتمع مجازی ، جایی که مردم می توانند ساختمانهای NFT با شکل غیرمعمول و مشخص او را خریداری کنند.


این اولین باری نیست که یک نهاد مرتبط با Alibaba با NFT درگیر می شود.

پرداخت چینی شرکت عظیم Alipay ، یکی از شرکت های وابسته به Alibaba ، دو قطعه هنری دیجیتال مبتنی بر NFT را در ماه مه راه اندازی کرد. صاحبان هنر هر زمان که خرید می کنند آنها را در صفحه پرداخت برنامه Alipay خود مشاهده می کنند. 16000 نسخه در عرض چند ساعت به فروش رسید.

اندکی پس از فروش ، Alipay تصریح کرد که NFT ارزهای رمزپایه ای نیستند و نمی توان آنها را با قیمت بسیار بالاتری معامله کرد.

بالا