ویزا استارتالی استرالیا را برای صدور کارتهای بدهی برای هزینه بیت کوین تأیید می کند

1400/04/24 8
ویزا استارتالی استرالیا را برای صدور کارتهای بدهی برای هزینه بیت کوین تأیید می کند

استرالیایی ها به زودی می توانند رمزگشایی را از طریق محل فروش آجر و ملات با صدور کارت بدهی فیزیکی جدید صرف کنند ، گزارش مالی استرالیا چهارشنبه.

Visa غول پرداخت جهانی ، استارت آپ محلی استرالیایی CryptoSpend را برای شروع صدور کارت های نقدی برای کاربران این شرکت تأیید کرده است. کسانی که از برنامه CryptoSpend استفاده می کنند می توانند با استفاده از بیت کوین و سایر رمزنگاری های پشتیبانی شده خود در فروشگاه های خرده فروشی و اماکن پذیرایی هزینه پرداخت کنند.

به جای اینکه نیاز به تبدیل از رمزنگاری به فیات داشته باشید ، مانند برخی دیگر از پیشنهادات موجود در بازار ، کاربران برنامه CryptoSpend می توانند مستقیماً خرید کنند.


Andrew Grech ، بنیانگذار CryptoSpend از طریق ایمیل به CoinDesk گفت کارت CryptoSpend به استرالیایی ها"روش انعطاف پذیر"دیگری برای Grech گفت:"هر چیزی از یک بلیط سینما گرفته تا هدفون جدید شما."

Novatti در لیست ASX صادر خواهد کرد این کارت ، که انتظار می رود در ماه سپتامبر به استرالیا وارد شود ، در حالی که حضانت دارایی های رمزنگاری به متولی مجوز نیویورک BitGo تحویل داده خواهد شد ،
گزارش AFR.


برنامه CryptoSpend به کاربران این امکان را می دهد تا رمزنگاری خود را خرج کنند ، به حساب خود پرداخت کنند و قبض هایی را با رمزپایه های پشتیبانی شده از جمله بیت کوین ، اتر ، XRP ، بیت کوین پول نقد و litecoin پرداخت کنند. این برنامه کیف پول خاص خود را دارد که کاربران می توانند سکه های خود را در آن نگه دارند.

"Richard Voice، co"گفت:"ما مشتریانی داریم که از دانش آموزان 18 ساله تا مادربزرگهای 70 ساله هستند. بنیانگذار و COO CryptoSpend."[این] بیشتر بر اشتهای روزافزون افراد در هر سنی برای استفاده از رمزنگاری به عنوان ارز روزمره تأکید می کند."

در واقع ، این حرکت علاقه روزافزون به ارزهای رمزپایه را برای بازار اقتصادی استرالیا جلب می کند. Crypto.com مستقر در هنگ کنگ در ماه مارس به عضو اصلی ویزا استرالیا تبدیل شد و به این شرکت اجازه داد مستقیماً نسخه کارت ویزای رمزنگاری خود را در استرالیا ارائه دهد.

بالا