کاربران Binance اروپا و انگلیس نسبت به محدودیت های اخیر اعمال شده در بورس واکنش نشان می دهند

1400/04/31 10
کاربران Binance اروپا و انگلیس نسبت به محدودیت های اخیر اعمال شده در بورس واکنش نشان می دهند

روز پنجشنبه ، مقامات مالی ایتالیا به لیست نظارتی که هشدار می دهند مبادلات ارز رمزنگاری شده Binance مجاز به ارائه خدمات سرمایه گذاری در این کشور نیست ، پیوست.

فیلیپو کاپلا ، 25 ساله سرمایه گذار تمام وقت رمزنگاری مستقر در ایتالیا. مدتی بود که از Binance استفاده کرده بود ، مطمئن بود که ایمن و منظم است. اما از زمان اخطار روز پنجشنبه ، او مطمئن نیست که می خواهد به استفاده از این سیستم عامل ادامه دهد.

"من اخبار را خواندم ، و این خیلی عالی نیست ... [N] من فکر می کنم که بودجه خود را بیرون بکشم کاپلا گفت:"Binance."بررسی و محدودیت های متمرکز در اروپا و انگلیس. این پلتفرم روز جمعه اعلام کرد که پشتیبانی از توکن های مرتبط با سهام را فوراً پایان می دهد. برخی از سرمایه گذاران رمزنگاری مستقر در انگلیس و اروپا ، مانند Cappella ، از تحولات اخیر با Binance ناامید شده اند ، اما احساس نمی کنند که آنها تأثیر ماندگاری بر آینده رمزنگاری در منطقه خواهند داشت.

به عنوان مثال ، Llovonne Norfolk-St George ، یک معلم شنا مستقر در انگلستان که تاجر روز رمزنگاری شد ، می گوید از 28 ژوئن قادر به پرداخت هیچ وجهی به Binance نبوده است.

پس از اینکه سازمان رفتار مالی انگلیس در 26 ژوئن هشدار داد که شرکت بین المللی Binance ، Binance Markets Ltd. ، مجاز به فعالیت در این کشور نیست ، بانک های انگلیسی Barclays ، Santander و Clear Junction پرداخت به سیستم عامل رمزنگاری ، در حالی که Nationwide اعلام کرده است که در حال بازنگری سیاست خود در زمینه ارزهای رمزپایه برای محافظت از مشتریان است در همین حال ، به نظر می رسد منطقه پرداخت های یورو (SEPA) اتحادیه اروپا همچنین پرداخت به Binance را مسدود کرده است.


Binance نیز از شبکه Faster Payments انگلیس خاموش است.

"به عنوان مشتری بانکی انگلیس ، [تأثیر] تصمیم SEPA برای جلوگیری از جابجایی پول سرمایه گذاران به خارج از بانک ها و به [Binance] کاملا برای من صدها ، اگر نه هزاران پوند سرمایه گذاری هزینه شده است."Norfolk-St George گفت ، افزود که این امر مانع او می شود از به دست آوردن حساب خود و بهره گیری از نوسانات اخیر قیمت در بازارهای رمزنگاری.

در آوریل ، Norfolk-St George تمام سرمایه گذاری های رمزنگاری شده خود را به سیستم عامل Binance ، از جمله سرمایه گذاری جدید 20،000 پوند (حدود 28،000 دلار آمریکا).

در اول ژوئیه ، Binance بیانیه ای منتشر کرد و در آن توضیح داد كه Binance Markets Ltd. از یك سایت حقوقی جداگانه از www.binance.com است. در این بیانیه آمده است:"اعلامیه FCA در مورد محصولات و خدمات ارائه شده از طریق www.binance.com اعمال نمی شود و همچنین هیچگونه ترتیب و توافقی با کاربران ما تغییر نمی کند.

اما چند روز قبل از انتشار بیانیه ، کاربران Binance UK گفتند که سپرده و برداشت پوند استرلینگ توسط صرافی مسدود شده است ، اگرچه خدمات به سرعت بازگردانده شدند.

چند روز بعد ، مدیرعامل Binance ، Changpeng"CZ"ژائو نامه ای سرگشاده منتشر کرد و بیان داشت که انطباق یک سفر است. با این حال ، تا 13 ژوئیه ، سیستم عامل بار دیگر برداشت را به حالت تعلیق درآورد.


کریس پیک ، یک سرمایه گذار کوچک رمزنگاری مستقر در شمال غربی انگلیس ، گفت که اگرچه ژائو را تحسین می کند ، اما همه سرمایه های خود را از Binance حذف کرده است در مورد وضعيت وضعيت براي سرمايه گذاران مشخص است.

پیک در توئیتر گفت:"من از استفاده از صرافی به همه هشدار می دهم."

در همین حال ، Cappella تلاش کرد تا روز پنجشنبه از طریق SEPA به Binance انتقال پول بدهد ، اما سیستم عامل رمزنگاری گفت که به دلیل مشکلات نگهداری قادر به پردازش پرداخت نیست.

کاپلا گفت:"Binance می گفت که این نگهداری است اما به وضوح اینطور نبود ... Binance در این مورد کمی عجیب عمل می کند."| مدیر در Learning: Crypto UK ، یک کاربر Binance است ، اما او نگران پیشرفت های اخیر نیست.

اندی از طریق یک پیام مستقیم در توییتر گفت ،"مهمترین موضوعاتی که من دیده ام این است که تعداد معدودی از بانک های انگلیس جلوی پرداخت های ورودی/خروجی به Binance را می گیرند"، و افزود که راه های زیادی وجود دارد برای خرید یا سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه."من شخصاً فکر می کنم که مقررات لازم است تا ما به سمت پذیرش انبوه پیش برویم."

کاپلا فکر می کند که سرکوب Binance می تواند به رقبای دوستانه تر آن مانند Kraken و Coinbase تقویت کند. اما به طور کلی اعتقاد کمی به مبادلات متمرکز دارد.

"این Binance نیست"

نورفولک-سنت جورج احساس می کند محدودیت های اخیر Binance در انگلیس بیشتر از آنچه در مورد بانک ها و موسسات مالی سنتی صحبت می کنند ، است مبادلات رمزنگاری

وی گفت:"این Binance نیست که پول من را محدود کرده است ، بلکه عملکرد بانک های فیات من و شرکت های شریک آنها است."


وی اقدامات سریع و پی در پی موسسات مالی را برای جلوگیری از Binance"اقدام"ترسیده"و"یک حرکت شکست دهنده"خواند ، وقایع مربوط به سال 2012 هنگامی که اروپا علیه معاهده پنهانی بین المللی تجارت ضد جعل تجارت (ACTA) که می توانست منجر به سانسور اینترنتی شود ، قیام کرد.

"Crypto به جایی نمی رود و نه نورفولک-سنت جورج گفت.

با وجود قصد کاپلا برای انتقال وجوه خود به خارج از Binance ، وی احساس نمی کند محدودیت در یک مبادله توسط یک کشور می تواند تأثیر پایداری بر صنعت رمزنگاری به طور کلی داشته باشد.

"این دلیلی است که رمزنگاری بسیار موفق و انعطاف پذیر شده است. تمرکززدایی اگر کشوری آن را ممنوع کند اهمیتی ندارد ، زیرا این بدان معنی است که کشور دیگری در کنار آن قرار است بگوید ،"بیایید برای تجارت با رمزنگاری"،"به کاپلا گفت.

هر دو كاپلا و نورفولك-سنت جورج مراقب تحولات مربوط به Binance هستند ، اما فراتر از نگرانی های فوری در مورد بودجه آنها ، آنها آینده كلی رمزنگاری را روشن می بینند.

"مردم من ، آنها قبلاً هزینه کالاهای خود را با پول نقد یا چک پرداخت می کردند. من در دنیایی زندگی می کنم که فقط یا از کارت خود و یا از تلفن خود استفاده می کنم ، چرا باور این که پسرم هزینه رمزگذاری را بپردازد دشوار خواهد بود؟"نورفولک-سنت جورج گفت.

بالا