گره: BTFD توضیح داده شده است

1400/03/13 292
گره: BTFD توضیح داده شده است

رمزنگاری به صورت چرخه حرکت می کند. چرخه های برنامه ای وجود دارد ، مانند عرضه بیت کوین هر چهار سال که نصف می شود. چرخه های اعتیاد به مواد مخدره وجود دارد که در آن آخرین فن آوری ها توجه عمومی را به خود جلب می کنند ، جهان را نوید می دهند و نمی توانند تحقق بخشند. پس از آن ، حرکات چرخه ای در قیمت وجود دارد: آنچه که بالا می رود اغلب کاهش می یابد.
این مقاله از The Node ، گردهمایی روزانه CoinDesk از مهمترین داستانهای اخبار بلاکچین و رمزنگاری گرفته شده است. برای دریافت خبرنامه کامل می توانید مشترک شوید.
بیت کوین ، که هفته ها به زیر 60،000 دلار می رسد ، اکنون دست به زیر 40،000 دلار می زند. آیا این محاسبه حساب است؟ تصحیح؟ برخی آن را یک فرصت خرید می دانند.
آنها به شما خواهند گفت ،"BTFD."غوطه وری را همانطور که بود بخرید. بیایید معنای میم را رمزگشایی کنیم.
 

این به معنای خرید غوطه وری است.


آن را بیش از حد پیچیده نکنید.
(لطفاً از کسی که مشاوره سرمایه گذاری ندارد در مورد الگوهای رفتاری می نویسد. و مراقب مشاوره سرمایه گذاری از الگوهای رفتاری باشید.) -

این یک یادآوری است که حتی اگر بیت کوین بی ثبات است ، روند رو به رشد دارد.


در سال 2015 ، الکس میلار ، طرفدار بیت کوین ، آزاد شد ویدئویی که مشاوره نامتعارف سرمایه گذاری را برای صنعت رمزنگاری ارائه می دهد. وی گفت:"بیت کوین خریداری نکنید.""It's going to crash."

بزرگنمایی یک نمودار چند ساله ، Millar به چرخه های رونق و شکوفایی قابل توجه در تاریخ معاملات بیت کوین نگاه کرد. به گفته وی ، بیت کوین در سال 2011 از 6 سنت به 36 سنت رسید ، سپس خراب شد. ماه ها بعد از 85 سنت به حدود 29 دلار رسید قبل از اینکه به 3 دلار برسد. در ژانویه 2014 ، بیت کوین بالای 1000 دلار معامله می شد. سال بعد ، یک BTC 239 دلار ارزش داشت.
روند مشخص است: بیت کوین خراب می شود. ناگفته نماند که در طی چهار سال بیت کوین از یک پنی ارزش به برابری دلار به یک نوسان بین چند صد تا چند هزار دلار ، با نوسانات نزولی در میان تبدیل شد.
در آن زمان ، میلار هشدار داد که این قیمت را بخرد. وی گفت:"شما می دانید که تصادف خواهد کرد."به نظر می رسد که او لحن خود را تغییر داده است.
""به عنوان یک سرمایه گذار ، شما باید از خود بپرسید که آیا یک دارایی ارزش قیمت خود را دارد. اگر جواب مثبت دهید ، باید خرید کنید. و اگر به دلایل بد قیمت از آنجا کاهش می یابد ، اگر می خواهید به تحلیل اصلی خود احترام بگذارید ، باید دو برابر کنید". میلار در یک پیام مستقیم به CoinDesk گفت.

 

این یک همبستگی است.


ارزهای رمزپایه سیستم های جدید و پولی - عمدتاً اثبات نشده - هستند. دارایی هایی مانند BTC ، ETH یا DOGE خرد سرمایه گذاری را که در مدارس معتبر بازرگانی آموزش داده می شود ، جلب می کنند. آنها فاقد جریان نقدی یا بازده مورد انتظار هستند که در طول تاریخ برای ارزش گذاری سهام یا شرکت های نوپا استفاده می شده است. در عوض ، رمزنگاری براساس تقاضای کاربر و احساس سرمایه گذار معامله می کند. تمام بیت کوین ها یک پایگاه کد ، یک جامعه و یک داستان برای گفتن هستند.

این به نوعی توضیح تمام اظهارات مرگ بیت کوین در طول سال ها است. به گفته منتقدان ، تحلیل"احمق بزرگتر"رمزنگاری ، یا ایده افزایش قیمت تا زمانی که سرمایه گذاران جدید متقاعد به خرید شوند ، باید منجر به سقوط فاجعه بار شود. هنگامی که جمعیت ناگهان عاقل می شوند ، هر فروپاشی می تواند به همان گره گشایی باشد.
جمعیت به همان اندازه خردمندی و دیوانگی خود شناخته می شوند. خرید غوطه وری فقط انتخاب یک طرف است.

 

 

محل استقرار FOMO.


در مجامع تجاری ، این جمله گفته می شود:"بهترین زمان برای خرید بیت کوین 10 سال پیش بود. دومین زمان مناسب اکنون است."تلاش برای حضور در بازار دشوار است و همیشه ترس از دست دادن (FOMO) وجود دارد. بیت کوین ها یک استراتژی معاملاتی برای کاهش هر دو خطر ایجاد کرده اند: جمع آوری هرچه بیشتر بیت کوین و هرگز فروش. افت قیمت فقط یک یادآوری برای خرید است.

 

 

 

این بیان عقاید عمیق تری است.


گاهی اوقات یک سرمایه گذاری فراتر از یک تخصیص ساده سرمایه است ، یک شرط بندی حساب شده که ممکن است چیزی به مرور ارزش بیشتری داشته باشد. گاهی اوقات ، یک سرمایه گذاری انگیزه سیاسی یا احساسی دارد.
"پول هوشمند"که در سال گذشته به بیت کوین منتقل شده است ، غالباً یک تز سرمایه گذاری مغز کهکشان را دنبال می کند. پل تودور-جونز ، مدیر صندوق هجینگ که باعث ایجاد موج نهادی در بیت کوین شد ، گفت که ارز رمزنگاری شده می تواند به یک پرچین تورمی تبدیل شود. یکی دیگر از مدیران صندوق های بزرگتر ، استنلی دراکنمیلر ، گفت که بیت کوین در راه تبدیل شدن به یک ارز ذخیره جهانی است. در همین حال ، جک دورسی ، مدیر عامل توییتر و Square مدت هاست که گفته بیت کوین پول بومی اینترنت خواهد بود.

اگر بیت کوین در هر یک از این نقش ها موفق شود ، بسیار عظیم خواهد بود. اما انگیزه دیگری نیز وجود دارد که بسیاری از بیت کوین های هاردکور تا آنجا که می توانند انگیزه خرید دارند: این یک قدرت از کشور است

 

 

بالا