گروه مشاوران ریاست جمهوری توصیه های Stablecoin را قول می دهد

1400/04/30 8
گروه مشاوران ریاست جمهوری توصیه های Stablecoin را قول می دهد

گروه کاری رئیس جمهور برای بازارهای مالی ، یک گروه مشاوره ای ریاست جمهوری ، قصد دارد در چند ماه آینده توصیه هایی در مورد مقررات پایدار کوین صادر کند.

بر اساس بازخوانی منتشر شده توسط وزارت خزانه داری ایالات متحده ، جلسه مورد انتظار ، رشد پایدار کوین ، موارد استفاده و تهدیدهای احتمالی را بررسی کرد. این جلسه برای اولین بار در روز جمعه اعلام شد ، افزایش اخیر توجه به سکه های ثابت و نقش آنها در اقتصاد ارزهای رمزپایه را محدود کرد.

"این گروه همچنین سخنرانی از کارکنان خزانه داری در مورد تهیه گزارشی درباره پول های ثابت را شنیده است ، که در آن مزایا و خطرات احتمالی آنها ، چارچوب نظارتی فعلی ایالات متحده و توسعه توصیه ها برای در پاسخگویی به هرگونه خلاulatory نظارتی."

فدرال بیمه سپرده شرکت ، رئیس هیئت مدیره Jelena McWilliams ، مسئول نظارت بر ارز مایکل Hsu ، معاون خزانه داری وزارت امور مالی داخلی J. Nellie Liang و فدرال رزرو در این جلسه معاون رئیس نظارت Randal Quarles به وزیر خزانه داری جانت یلن ، رئیس فدرال رزرو جروم پاول ، رئیس کمیسیون اوراق بهادار و بورس اوراق بهادار و گری گنسلر و سرپرست کمیسیون معاملات آتی کالاها ، رستین بهنام پیوستند.

این جلسه چند روز پس از آن برگزار شد كه جفری ژانگ ، وكال بانك فدرال رزرو (نوشتن در مقام شخصی و نه برای فدرال رزرو) و اقتصاددان دانشگاه ییل ، ​​گری گورتون ، مقاله ای منتشر كردند كه می گوید پول های پایدار می تواند خطری سیستمی برای سیستم مالی

در این مقاله پول های ثابت را به بانک های گربه وحشی دهه 1800 تشبیه کرده است ، که به کمبود بیمه ، خطر اجرای بانک و احتمال از دست دادن پایه ثابت خود در هنگام تلاش کاربر برای بازخرید یا آن را خرج کنید.


مشخص نیست که وزارت خزانه داری چه زمانی قصد دارد توصیه های خود را منتشر کند ، یا اینکه آیا این تمرکز بیشتر بر اقدامات کنگره یا قانونگذاری آژانس است.

"وزیر امور خارجه تأکید کرد که باید سریع عمل کنیم تا اطمینان حاصل شود که یک چارچوب نظارتی مناسب ایالات متحده وجود دارد."

بالا