گلدمن ساکس Coinbase را "تجارت تاکتیکی" می نامد ، پیش بینی Q2 سود

1400/04/23 41
گلدمن ساکس Coinbase را "تجارت تاکتیکی" می نامد ، پیش بینی Q2 سود

Coinbase در موقعیتی قرار دارد که برآوردهای وال استریت را برای نتایج مالی سه ماهه دوم خود شکست دهد ، طبق یک یادداشت جدید Goldman Sachs که برچسب رمزگذاری را"25 تجارت برتر تاکتیکی"می داند.

محققان تیم مشتقات بانک سرمایه گذاری در یادداشتی به مشتریان گفتند که رده بندی"خرید"Goldman برای COIN ، رد اخبار عناوین رمزنگاری منفی به طور متناقضی می تواند منجر به ضربان سود شود.

در یادداشت آمده است ، زیرا"نوسانات دارایی رمزنگاری به طور قابل توجهی افزایش یافته"منجر به رونق حجم معاملات شده است که Coinbase می تواند از طریق کارمزد از آن سود ببرد. گزارش جدید به یادداشتی در 8 ژوئیه توسط Goldman’s Will Nance اشاره داشت که می گوید حتی اگر قیمت بیت کوین پایین بماند ، کاربران متواضع با پرداخت هزینه های بالا برای تجارت موقعیت سودآوری برای مبادله هستند.

در یادداشت خود ، نانس گفت که سرمایه گذاران غیرفعال شده توسط رکود پس از ورود لیست COIN - سهام بیش از 25٪ از اوج خود سقوط کرده اند - می توانند"بازپرداخت در سه ماهه آینده"را شروع کنند. Coinbase سهام خود را در Nasdaq در آوریل ذکر کرد.

گلدمن تصدیق کرد که برآورد سود هر سهم برای Coinbase برای سال آینده"11٪ بالاتر از اجماع"است. این شرکت در ماه آوریل مشاور مالی لیست های عمومی Coinbase بود.

Coinbase بعد از ظهر دوشنبه با 2.5٪ کاهش با 248 دلار هر سهم معامله شد. قرار است نتایج سه ماهه دوم خود را روز پنجشنبه گزارش دهد.


بالا