گوگنهایم ، اسکات مینرد می گوید بیت کوین می تواند تا 15 هزار دلار غرق شود

1400/04/05 44
گوگنهایم ، اسکات مینرد می گوید بیت کوین می تواند تا 15 هزار دلار غرق شود

اسکات مینرد ، مدیر ارشد سرمایه گذاری شرکت سرمایه گذاری چند میلیارد دلاری Guggenheim Partners ، روز جمعه به CNBC گفت که فکر می کند بیت کوین در آخرین قیمت خود می تواند 10 تا 15 هزار دلار پایین بیاید.

< p> در مصاحبه ، مینرد گفت که سرمایه گذاران نباید"مایل باشند پول خود را در بیت کوین بگذارند"و پیش بینی کرد که بیت کوین می تواند چند سال آینده را قبل از اینکه بازار دوباره صعود کند معاملات خود را صرف کند.

در ماه دسامبر ، مینرد به بلومبرگ گفت که تحلیل بنیادی شرکت وی ، بیت کوین را 400000 دلار اعلام کرد. فقط چند هفته پس از آن در ژانویه ، وی به CNBC گفت كه تقاضای نهادی كافی برای حمایت از بالاترین 41،000 دلار بیت کوین در آن زمان وجود دارد و این می تواند تا 20،000 $ دوباره خریداری شود. در اوایل فوریه ، وی بالاترین هدف خود را برای بیت کوین تاکنون اعلام کرد: 600،000 دلار.

در ماه نوامبر ، کمی قبل از اولین پیش بینی قیمت صعودی مینرد ، گوگنهایم اصلاحیه ای را به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ارائه داد ( SEC) قادر خواهد بود از طریق Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) که واحدی از گروه ارز دیجیتال ، شرکت مادر CoinDesk است ، تقریباً 500 میلیون دلار در بیت کوین سرمایه گذاری کند.

در ماه مه ، مینرد در توئیتر خود نوشت:"Crypto ثابت کرده است که تولی پومانیا است"- اشاره به حباب بازار پیاز گل لاله در دهه 1600 ، زمانی که بازار پس از یک دوره گمانه زنی خراب شد.

بروزرسانی: نسخه قبلی این داستان حاکی از آن است که اسکات مینرد در حال تغییر پیش بینی قبلی قیمت بیت کوین است.


بالا