21 اشتراک برای لیست کردن سه ETP رمزنگاری در صرافی Euronext در پاریس

1400/03/13 298
21 اشتراک برای لیست کردن سه ETP رمزنگاری در صرافی Euronext در پاریس

21Shares ، ارائه دهنده محصولات سرمایه گذاری مستقر در سوئیس ، سه محصول قابل معامله در بورس (ETP) را در بورس اوراق بهادار Euronext پاریس در تاریخ 1 ژوئن ذکر کرده است. 21 سهام که قبلاً به عنوان آمون شناخته می شد ، روز جمعه گفت سه ETP موجود در بورس سرمایه گذاران را در معرض دید قرار می دهد به بیت کوین و اتر. سومین محصول ETP"کوتاه بیت کوین"است.
در همان روز ، شرکت مدیریت سرمایه گذاری مستقر در نیویورک VanEck قرار است دو ETP بیت کوین و اتر را در بورس های سهام Euronext در آمستردام و پاریس لیست کند.
تاکنون ، 21Shares ETP های رمزنگاری شده را در سوئیس ، آلمان و اتریش لیست کرده است. به دلیل تقاضای سرمایه گذار ، شرکت سرمایه گذاری در حال حاضر دامنه خود را به فرانسه گسترش می دهد.
"این ردیاب های معمولی به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا با اضافه کردن دارایی هایی که ما قبل از بسیاری از افراد دیگر به آنها اعتقاد داشتیم و به اعتقاد ما برای موفقیت مهم ، پرتفوی خود را متنوع کنند. تخصیص نمونه کارها ،"لوران کسسی ، مدیر عامل تجارت ETP 21Shares گفت.
در ماه مه ، مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری Ark ، کتی وود اعلام کرد که به هیئت مدیره سیستم عامل ارز رمزنگاری شده Amun Holdings ، شرکت مادر 21Shares پیوسته است.
Wood تأیید کرد که او پس از سرمایه گذاری شخصی در اپراتور 21Shares به هیئت مدیره آمون پیوست و در یک کنفرانس در سال 2019 با تیم آمون دیدار کرد.
 

بالا