بیت کوین

5 اجلاس بزرگ از روز 2 در اجماع

1400/03/13 307
5 اجلاس بزرگ از روز 2 در اجماع

ما در طی روز دوم اجماع 2021 از کارشناسان چین ، استخراج کنندگان بیت کوین و برخی از بزرگترین اسامی در نشانه های غیرقابل شگفت شنیده ایم. در اینجا پنج مورد از بزرگترین اقدامات اجرایی آورده شده است.

1. کمیته رمزگذاری می تواند یک نیروی مدرنیزاسیون برای تنظیم مقررات باشد: SEC


کمیسر هستر پیرس در اجماع 2021 گفت: رمزنگاری ممکن است کمیسیون اوراق بهادار و بورس را وادار کند که قوانین نگهداری خود را سریعتر از آنچه در غیر این صورت است ، مدرنیزه کند. این است که ما در نوسازی قوانین حضانت ، در سراسر هیئت ، کاری داریم که انجام دهیم"."من فکر می کنم ، مانند بسیاری از مناطق دیگر ، رمزنگاری ممکن است ما را مجبور به انجام آن مدرنیزاسیون سریعتر از آنچه در غیر این صورت انجام می دهیم ،".

2. ایجاد مفهوم"ممنوعیت استخراج"


بالاترین آژانس برنامه ریزی اقتصادی چین پیش نویس راهنمای نحوه ممنوعیت استخراج رمزنگاری در منطقه خودمختار مغولستان داخلی را صادر کرده است. این دستورالعمل شامل موارد خاصی در مورد نظارت و مجازات شرکت ها و افراد درگیر در استخراج رمزنگاری (از جمله کافه های اینترنتی!) است. چندین پانل اجماع درباره تفاوت این سیاست با ممنوعیت مشابه در سال 2019 بحث کرده اند - با اکثر موافقت ها این است که اگر قانون جدید به مرحله اجرا برسد ، طیف وسیعی از مشاغل را تحت تأثیر قرار خواهد داد. بابی لی ، بنیانگذار باله ، این احتمال را ایجاد کرد که مغولستان ممکن است تصمیم بگیرد که این ممنوعیت را اجرا نکند.

 

3. BTC ، ESG ، OPEC: SBF


عصر دیروز دو چهره بیت کوین ، الون ماسک و مایکل سایلور ، مدیرعامل MicroStrategy ، در شورای استخراج بیت کوین ، تلاش آشکاری برای رسیدگی به جای نگرانی محیط زیست بیت کوین ، با هم متحد شدند. برخی از این شورا بعنوان یک موضوع سایه ای که می تواند به قابلیت انعطاف پذیری یا عدم تمرکز بیت کوین آسیب برساند ، مورد تمسخر قرار گرفتند. مدیر عامل FTX سام بانكمن فرید امروز گفت كه استراتژی"مانند اوپك"كارساز نخواهد بود زیرا"هر كسی می تواند وارد شود و بیت کوین را استخراج كند."ناشناخته است که شورا علاوه بر حمایت برای شفافیت بیشتر در جایی که معدن کاران انرژی خود را تأمین می کنند و تشویق به جذب انرژی های تجدیدپذیر ، چگونه مشکل هشرات را حل خواهد کرد. از طرف خود ، بانكمن-فرید متعهد شده است كه شروع به خرید جبران كربن كند.

 

 

4. نگاهی به آنچه که قابلیت همکاری دولت پشتیبانی می کند


Yifan He ، مدیرعامل Red Date Technologies ، یکی از پشتیبانان فن آوری شبکه خدمات مبتنی بر Blockchain (BSN) ، اولین نگاه زیر هود را نشان داد از زنجیره بلوک به اصطلاح گرچه هنوز در"مرحله بسیار ابتدایی"است ، BSN تحت حمایت دولت با AWS ، Google Cloud ، China Mobile و AliCloud ادغام می شود و خدمات ابری را ارائه می دهد و دارای یک لایه"گره شهر عمومی"برای ارائه خدمات بلاک چین عمومی و خصوصی است. مهمترین پیشرفت تکنولوژیک؟ BSN"دروازه های یکپارچه API"دارد تا به توسعه دهندگان کمک کند فقط با یک مجموعه اعتبار معتبر به همه زنجیره های پشتیبانی شده متصل شوند.

 

 

5. با حداکثر گرایان NFT ملاقات کنید


علی رغم عقب نشینی اخیر در تبلیغات و قیمت ها ، نوآوری هنوز در فضای NFT با سرعتی شگفت آور اتفاق می افتد. برایان ترانسو ، نوازنده الکترونیکی که به سادگی با نام BT شناخته می شود ، از یکی از ابتکاری ترین پروژه های توکن تاکنون رونمایی کرده است. NFT/dapp که Genesis.json نامیده می شود ، یک رویداد دیداری و بصری 24 ساعته است که شامل حدود 15000 بیت موسیقی و تصویر است که همگی با توالی دست ساخته شده و توسط BT رمزگذاری شده است. نوح دیویس ، شخص اصلی کریستی در NFTs ، این استاندارد را"Napster دنیای هنر"خواند که می تواند سیستم حراج را برای همیشه مختل کند. وی افزود که خانه حراج در حال برنامه ریزی برای ارائه"قطره های"NFT است ، با حراج های اخیر شامل مواردی از تراشه های آبی مانند NFT های اندی وارهول و عرضه آزمایشی بیشتر.

 

 

 

 

نگاهی به روز 1

- روز اول اجماع سال 2021 پر از اخبار و بینش بود ، از ری دالیو آزادانه در مورد بحران بدهی آینده صحبت می کند تا یک فرماندار بانک مرکزی فدرال نشان می دهد که بانک مرکزی"می خواهد یک صندلی پشت میز"در توسعه راه حل های مرزی داشته باشد. در اینجا پنج نکته مهم لازم است که از حوادث روز دوشنبه بدانید.
این مقاله از The Node منتقل شده است و این هفته هر روز دو بار ارسال می شود تا بزرگترین اخبار کنفرانس اجماع مجازی ما را پوشش دهد. برای دریافت خبرنامه کامل اینجا مشترک شوید. و برای اجماع در اینجا ثبت نام کنید.

 

 

 

 

1. رقابت تحقیقات CBDC را پیش می برد


Lael Brainard ، رئیس فدرال رزرو ، صبح امروز دقیقاً پیش بینی سیاست آژانس ایالات متحده را ارائه نداد ، اما او گفت که بانک فدرال علاقه بیشتری به ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) دارد از آنچه قبلاً شناخته شده بود Brainard گفت: مهم است که افزایش پول خصوصی و خلبانان CBDC در کشورهای متخاصم مانند چین را از نزدیک دنبال کنید. وی گفت:"صدور CBDC در یک حوزه قضایی ... به طور بالقوه اثرات قابل توجهی در سراسر جهان دارد."به همین منظور ، بوستون فدرال رزرو و ابتکار ارز دیجیتال MIT قصد دارند تابستان امسال مقاله سفید دلار دیجیتال آمریکا را منتشر کنند.

 

 

2. تورم به مرور کاهش می یابد: فدرال رزرو


درمورد تورم ، Brainard با استناد به گزارش شاخص قیمت مصرف کننده در آوریل (CPI) ، افزایش 4.2 درصدی قیمت ها نسبت به سال گذشته را نشان می دهد. این رقم نگران کننده ای در صنعت ارزهای رمزنگاری شده و خارج از آن است زیرا تأثیر واقعی بر خریداران روزمره را نشان می دهد. وقتی گفت که با ادامه بازگشایی اقتصاد ایالات متحده ، انتظار می رود که افزایش تورم افزایش یابد ، Brainard آب خنک را روی نقطه گرم صحبت کرد. این ادامه سخنان جروم پاول ، رئیس صندوق فدرال است که ماههاست می گوید ، از جمله اینکه بانک مرکزی اجازه خواهد داد اقتصاد داغ شود. Brainard افزود این نیروهای تورمی"با گذشت زمان فروکش خواهند کرد"

 

 

3. دالیو BTC را به اوراق قرضه ترجیح می دهد


ری دالیو ، بنیانگذار بزرگترین صندوق پرچین جهان ، پیش بینی می کند دلار آمریکا در آستانه کاهش ارزش است و می تواند موقعیت خود را به عنوان ارز ذخیره جهانی از دست بدهد. دالیو از ترس افزایش تورم و تسلط بر بدهی در اقتصاد انتظار دارد كه فدرال رزرو به روش معمول جدید متوسل شود: چاپ پول بیشتر برای پرداخت بدهی ها. براساس این سناریوی تورمی ، بنیانگذار Bridgewater گفت اگر ترجیح می دهد بیت کوین داشته باشد تا اوراق قرضه ، اگر به دنبال یک پرچین جذاب است. چه بیشتر ، دالیو برای اولین بار گفت که در حال حاضر یک دارنده است. دالیو همچنین گفت که"بزرگترین خطر بیت کوین موفقیت آن است."اگر در زمان تورم آینده زمان درخشش بیت کوین (بیش از طلا) فرا رسیده باشد ، اما اگر توانایی دولت در جمع آوری وجوه از طریق اوراق قرضه را کاهش دهد ، انتظار می رود منع سریع باشد.

 

 

4. Dalio تنها هودلر نیست


مارک گوردون ، فرماندار وایومینگ ، در حالی که در مورد موفقیت های اولیه تلاش های دولت خود برای جذب شرکت ها و پروژه های ارزهای رمزپایه بحث می کند ، نشان داد که وی دارای ارزهای رمزپایه است."مردم اغلب قبل از اینکه به وایومینگ نگاه کنند به نیویورک یا میامی یا دلاور نگاه می کنند. اما بسیاری از کارهای پیشگامانه در اینجا انجام شده است"، گوردون گفت. در واقع ، وایومینگ برخی از مطلوب ترین قوانین رمزنگاری کشور را ارائه داده است ، اخیراً لایحه ای است که سازمان های خودمختار غیرمتمرکز (DAO یا بیت کد) را به عنوان اشخاص حقوقی به رسمیت می شناسد. زود بودن هزینه می کند؟ گوردون برخی از نام های بزرگی را که در ایالت گاوچران شعبه های خود را باز کرده اند ذکر کرد: Kraken ، Ripple Labs و IOHK ، شرکت پشت کاردانو. یک برنامه توسعه پهنای باند 60 میلیارد دلاری نیز در جذب این بومیان دیجیتال ضرری نداشته است.

 

 

5. نگه داشتن بیت کوین یک"امانت"است


تورم یکی از موضوعات رایج در صفحه های روز بود. در هیچ کجا بیش از میزگردی که با حضور MicroStrategy CFO Phong Le برگزار شد ، شرکت او به عنوان مترادف با ذهنیت خرید و نگهداری نمایش داده شد. از ماه آگوست ، MicroStrategy 2.3 میلیارد دلار BTC خریداری کرده است تا تلاش کند پول نقد - یک دارایی استهلاک - را از ترازنامه خود خارج کند. امروز ، لو کمی بینش بیشتری داد. وی گفت:"من نمی گویم شما باید تمام خزانه داری شرکت خود را در بیت کوین قرار دهید.""اما اگر هیچ یک از آن را در بیت کوین قرار ندهید ، فکر نمی کنم شما مسئولیت امانت خود را انجام دهید ، که ارزش سهامدار را به حداکثر می رساند."

عکس 2}
به روز رسانی (25 مه 22:45) UTC): اطلاعات جدیدی اضافه می کند. برای به روزرسانی در سراسر اجماع ، دوباره بررسی کنید.

 

بالا