Alchemy پشتیبانی چند ضلعی را برای توسعه سریعتر در لایه پیشرو Ethereum اضافه می کند

1400/04/17 17
Alchemy پشتیبانی چند ضلعی را برای توسعه سریعتر در لایه پیشرو Ethereum اضافه می کند

توسعه دهندگانی که روی Polygon کار می کنند ، اکنون ابزار Alchemy را در اختیار دارند.

Alchemy ، که به عنوان خدمات وب آمازون (AWS) در دنیای بلاکچین توصیف شده است ، یک ارائه دهنده زیرساخت است که به شما کمک می کند. توسعه دهندگان برنامه های غیرمتمرکز (dapps) را در ethereum و سایر شبکه ها ایجاد می کنند.

محدودیت کارایی و هزینه گاز جیوه ای Ethereum باعث شده است که بسیاری از توسعه دهندگان و کاربران به راه حل های لایه 2 مانند Polygon روی بیاورند ، که معاملات سریع تری را ارائه می دهد و هزینه های ارزان تر - طبق گفته مدیر محصولات Alchemy ، مایک گارلند ، در برخی موارد 500 برابر ارزان تر است.


Polygon در ماه های اخیر تعدادی از پروژه های برجسته را به خود جلب کرده است ، از جمله سیستم های مالی غیرمتمرکز (DeFi) سیستم های Aave ، Kyber Network و دیگران.

کیمیاگری به سرعت در حال گسترش است و به لایه های چند لایه 2 گسترش می یابد: اول Arbitrum در ماه مه ، Optimism در ژوئن و اکنون Polygon ، بزرگترین مشارکت تاکنون. توسعه دهنده همچنین به عنوان بخشی از برنامه بیشتر خود برای چند زنجیره ای ، با Dapper Labs 'Flow و Crypto.com Crypto.org همکاری کرده است.

اتصال Alchemy's Polygon به صورت همزیستی انجام شده است ، گارلند گفت: توسعه دهندگان Alchemy به Polygon و تیم های ساخته شده روی Polygon به همراه زیرساخت ها و ابزارهای توسعه دهنده به پلتفرم توسعه دهنده Alchemy دسترسی پیدا می کنند. این ترکیبی است که برای تأمین رشد اکوسیستم ساخته شده است.


بالا