Coinbase با پلت فرم KYC Solarisbank در آلمان تقویت می شود

1400/06/04 232
Coinbase با پلت فرم KYC Solarisbank در آلمان تقویت می شود

مبادله ارزهای رمزنگاری شده Coinbase از سیستم پلتفرم بانکی fintech آلمان Solarisbank که سیستم مشتری خود را می شناسید (KYC) استفاده می کند. | >

Solarisbank ، که دارای مجوز نگهداری از ارزهای رمزنگاری شده نیز می باشد ، دارای مجوز بانکداری در آلمان می باشد و این باعث می شود که شرکت فین تک برای تبادل ارزهای دیجیتال مناسب باشد.

"به عنوان یک موسسه تحت نظارت ، دلیا کونیگ ، مدیر عامل هویت در Solarisbank ، در مصاحبه ای گفت که Coinbase برای کمک به مشتریان ، مطابق قوانین AML در آلمان ، به شریکی نیاز داشت."ما خیلی زود با هم در تماس بودیم و به آنها نشان دادیم که مجموعه روش های KYC ما قادر به انجام چه کاری است."

Coinbase اولین صرافی رمزنگاری است که از پلتفرم KYC Solarisbank استفاده می کند ، که همچنین توسط König گفت ، مانند Samsung Pay ، مایه تاسف است که مقررات KYC در اروپا واقعاً هماهنگ نیست و این امر برای بسیاری از شرکت ها مشکل ساز شده است.

روش پیشرو در آلمان و بسیاری دیگر مکان برای KYC شناسایی ویدئویی است ، جایی که یک کاربر در یک چت تصویری با یک عامل صحبت می کند و کارت شناسایی خود را نشان می دهد. Coinbase همچنین از راه حل"Bankident"Solarisbank استفاده می کند ، که نیازی به تعامل رو در رو با عامل فیزیکی ندارد.


"Bankident به شما امکان می دهد شناسایی کنید بر اساس یک حساب موجود که دارید ، مانند یک حساب در دویچه بانک ،"کونیگ گفت."شما اساساً وارد بانک می شوید و وقتی معامله ای را آغاز می کنید ، مطمئن می شویم که قبلاً برای این حساب شناسایی شده اید و KYC شما معتبر است."

کونیگ اشاره کرد داشتن مجوز بانکداری باعث می شود Solarisbank در آینده برای کوین بیس یک شرط مطمئن باشد."و مطمئناً ، ما به همکاری های بیشتر با Coinbase در پروژه های دیگر نه نمی گوییم."

بالا