Crypto Lender Celsius سرمایه گذاری 54 میلیون دلاری در Miner Core Scientific را تأیید می کند

1400/05/03 27
Crypto Lender Celsius سرمایه گذاری 54 میلیون دلاری در Miner Core Scientific را تأیید می کند

وام دهنده Crypto Celsius روز جمعه تأیید کرد که 54 میلیون دلار در استخراج بیت کوین Core Scientific سرمایه گذاری کرده است. طبق گفته این شرکت ، بودجه بخشی از سرمایه گذاری 200 میلیون دلاری سلسیوس در استخراج بیت کوین در آمریکای شمالی است. سلسیوس گفت: این سرمایه گذاری که در سه ماهه دوم اتفاق افتاد ، آن را به یکی از بزرگترین سرمایه گذاران ایالات متحده در صنعت استخراج بیت کوین تبدیل خواهد کرد.

مدیر عامل سانتیگراد الکس مشینسکی این معامله را در مصاحبه CoinDesk توصیف کرد"برای جامعه ما خوب است"وی افزود:"آنها (هسته) دارایی های زیادی دارند. این امن تر از سرمایه گذاری در یک پروژه DeFi است."Core Scientific بزرگترین میزبان ماشین های استخراج بیت کوین در آمریکای شمالی است. پس از اینکه Core Scientific گفت که قصد دارد سهام خود را در Nasdaq از طریق ادغام با Power & Digital Infrastructure Acquisition لیست کند. ارزش معدنچی 4.3 میلیارد دلار خواهد بود.

در ماه مه ، مایکل لویت ، بنیانگذار و رئیس Core Scientific ، پس از کناره گیری کوین ترنر ، مدیرعاملی خود را به عهده گرفت.


مشینسکی این تحولات را مثبت می بیند و خاطرنشان می کند که این ادغام به Core اجازه می دهد"پول بیشتری جمع کند"

وی گفت:"شرکت ها همیشه تغییر می کنند."

وی همچنین زیرساخت های خنثی کربن Core را برجسته کرد. مشینسکی گفت که ماه گذشته ، سلسیوس به شورای استخراج بیت کوین پیوست ، سازمان داوطلبانه استخراج کنندگان و اعضای برجسته جامعه بیت کوین که نگران تأثیرات محیطی استخراج هستند.

در بیانیه شرکت ، مشینسکی گفت که سلسیوس"مشتاقانه منتظر همکاری برای رشد تجارت مشترک ما در آینده است."

به روزرسانی (23 ژوئیه) ، 20:36 بعد از ظهر): نظرات مشینسکی و جزئیات عضویت در سانتیگراد در شورای استخراج بیت کوین را اضافه می کند.

بالا