DocuSign برای دستیابی به بند شرط "توافق نامه هوشمند"

1400/03/13 60
DocuSign برای دستیابی به بند شرط "توافق نامه هوشمند"
شرکت امضای دیجیتال DocuSign توافق کرد حقوق مالکیت معنوی Clause را با مبلغی نامشخص خریداری کند. DocuSign روز پنجشنبه در یک بیانیه مطبوعاتی گفت که این همچنین بیشتر تیم استارت آپ را استخدام خواهد کرد.
این شرکت مستقر در سانفرانسیسکو گفت که با استفاده از"توافقات هوشمند"بند به دنبال آن است که قراردادهای امضا شده بصورت آنلاین"زنده"کند. (SA)
SA ، مانند قراردادهای هوشمند ، کد رایانه را برای اجرای خودکار کارها ، به افزایش کارایی و کاهش هزینه ها کمک می کند. طبق سالات متداول Clause ، آنها همچنین توانایی ادغام با سیستم های بلاکچین را دارند.
فناوری Clause مبتنی بر نیویورک در بستر DocuSign’s Convention Cloud استفاده خواهد شد. این می تواند به گرفتن داده های اشتباه مانند جزئیات حساب بانکی در یک قرارداد یا قرارداد کمک کرده و از امضای قرارداد جلوگیری کند. پیتر هان ، بنیانگذار بند ، از طریق ایمیل به CoinDesk گفت:"این سندی است که از نظر قراردادی لازم الاجرا است ، متشکل از متن زبان طبیعی و کد اجرایی است که می تواند در سیستم های خارجی یا استفاده از داده های خارجی اقدامات انجام دهد.

این خرید بخشی از یک رابطه نزدیک کاری بین دو شرکت است ، DocuSign در بودجه 5.5 میلیون دلاری Clause در سری A در سال 2019 شرکت کرده است.
بالا