Inside Alien Worlds ، بزرگترین بازی در Metaverse

1400/06/04 56
Inside Alien Worlds ، بزرگترین بازی در Metaverse

Alien Worlds با توجه به DappRadar سریعترین بازی در حال رشد در بلاک چین است و یکی از بزرگترین داپ ها در کل است. قبلاً در بلاک چین EOS آنها بخشی از تیمی بودند که با دستگاه کوچک Liberland همکاری نزدیک داشتند. کار آنها با Liberland ، کشوری کوچک به مساحت 8 کیلومتر مربع در ساحل رود دانوب ، بررسی چگونگی نصب سیستم حکمرانی بر روی یکی از جدیدترین کشورهای جهان با استفاده از بلاک چین و مفهوم یک سازمان مستقل غیرمتمرکز ، یا DAO در حال حاضر آنها این دانش را در قالب یک بازی به metaverse می برند. در هسته اصلی آن مفهوم نه یک ، بلکه شش DAO رقیب وجود دارد. این بازی از توکن های غیرقابل جابجایی استفاده می کند و ساکنان آن برای ارزهای رمزنگاری شده بازی ، مانند ارز بازی AXS از بازی محبوب Axie Infinity ، از آن استفاده می کنند. سپس می توان هر دو ارز را با فیات مبادله کرد. هدف تسلط بر سیاره ها از طریق شرط بندی و دسترسی به ویژگی های با ارزش بالاتر است.


از نظر مک کنا ، Alien Worlds بسیار بیشتر از یک وسیله بازی برای کسب درآمد است. او می گوید که Alien Worlds مردم را به استفاده گسترده از رمزنگاری از طریق استراتژی و حکومت تبدیل می کند. این مانند این است که سبزیجات خرد شده اضافی را در شام کودکان بریزید - آنها حتی نمی دانند که آن را می خورند. به همین ترتیب ، گیمرها نمی دانند که چیزی بسیار بزرگتر از تریلیوم استخراج شده در سیاره ای در یک کهکشان بسیار دور ساخته اند.

این بازی رایگان که سال گذشته راه اندازی شد ، به بازیکنان این فرصت را می دهد تا پول محلی را با استخراج ، مبارزه با کاشفان دیگر ، رفتن به مأموریت ها یا دریافت پورسانت اجاره از سرزمین خود کسب کنید. اقلام دیجیتالی به عنوان NFT ایجاد می شوند و می توانند آواتارهایی مانند Stealth Mercenary برای مبارزه یا ابزارهایی مانند Artunian Shovel برای استخراج باشند.

خیلی سریع اتفاق افتاد و بعداً برخی. اول از همه ، Alien Worlds اولین بازی روی بلاک چین بود که 100000 کاربر را از بین برد ، سپس یک میلیون کاربر ، سپس دو میلیون. در حال حاضر 2.5 میلیون کاربر در حال افزایش است. این به معنای واقعی کلمه بی حد و مرز است.


مک کنا می گوید:"متاورسها رسانه های اجتماعی جدیدی هستند - مردم در آنجا برای معاشرت خواهند آمد.""ما به آنها جهانی داده ایم ، یا بهتر بگویم دنیاهایی ، که مردم می توانند دور هم جمع شوند و در مورد آنچه می خواهند انجام دهند و به دست آورند صحبت کنند. و عنصر رقابتی بین سیارات حدس های جالبی را ایجاد می کند. »

Alien Worlds به افراد اجازه می دهد سه گانه کسب کنند. نگه داشتن تریلیوم به بازیکنان یک مزیت استراتژیک در بازی می دهد. Trilium نیز قابل پرداخت است و فیلم های زیادی در YouTube وجود دارد که نحوه انجام این کار را به شما نشان می دهد ، اما مک کنا کمتر به این جنبه علاقه مند است. این قطعاً در مورد رویکرد پنهان سبزیجات است. او می گوید وقتی مردم روی این دنیای دیجیتالی فرود می آیند ، از NFT برای استخراج توکن سه گانه استفاده می کنند.

ورود ساده است: بازیکنان باید یک کیف پول WAX تهیه کنند و به بازی بروند.alienworlds .io و رایگان است. هیچ کلید خصوصی و عمومی وجود ندارد. بازیکنان سپس به جایی می روند که می خواهند ماین کنند. زمین در حال حاضر به بیش از 3400 کاربر فروخته شده است ، اما برای به دست آوردن تریلیوم امکان اجاره زمین به معدن وجود دارد. انتخاب ها در این مرحله انجام می شود زیرا زمین های مختلف بازده بیشتری دارند ، NFT ها دارای نقاط قوت مختلف و غیره هستند. | p> ساروجینا مک کنا ، بنیانگذار Alien Worlds ، (ساروجینا مک کنا) ،

"شما باید استراتژی خود را انتخاب کنید ،"McKenna می گوید.

این امر در مورد مدت زمانی که می خواهید در بازی بمانید نیز صدق می کند. مک کنا خاطرنشان می کند که برخی از افراد دوست دارند همیشه در آنجا باشند ، برخی دیگر بیرون و بیرون می آیند ، بنابراین انتخاب استراتژی مناسب مهم است.


"برخی از ابزارها سود بیشتری می دهند ، و اگر فقط داخل و خارج فرو بروید ، به آن ابزارها نیاز دارید. در حال حاضر ، این فقط استخراج است ، اما ما در حال ساختن سناریوهای جنگی هستیم ، جایی که می توانید افراد و اسلحه خود را بفرستید و بازیکن دیگری را به نبرد دعوت کنید. »

همانطور که مک کنا توضیح می دهد وی همچنین اشاره کرد که همه داده ها روی بلاک چین هستند و بنابراین شفاف است.

"قراردادها و داده های هوشمند قابل مشاهده هستند ، بنابراین بازیکنان می توانند ببینند کدام قسمت های متاوس بیشتر توجه را به خود جلب می کند. مردم می توانند قراردادهای بازی ارائه دهند و قبلاً نیز مسابقات میزبانی مختص خود را برگزار کرده اند. او می گوید این همان چیزی است که ما را هیجان زده می کند. »

جامعه کانال های تلگرامی ، کانال های ناسازگاری و وب سایت های خود را راه اندازی کرده است. مکالمات خارج از سیاره و در خارج از زمین اتفاق می افتد ، و این جایی است که مک کنا مشاهده می کند که بیشترین نوسانات تب دار رخ می دهد.

او می گوید:"هر سیاره قابل رقابت با سایرین است و هر سیاره DAO مخصوص به خود را دارد."

در حال حاضر به مرحله اول رسیده ایم. این فقط یک بازی برای استخراج تریلیوم نیست ، این یک بازی برای استخراج تریلیوم و قرار دادن آن در یک سیاره خاص است. شش سیاره در حال رقابت برای سه گانه کمیاب هستند. هرچه این سیاره بزرگتر باشد (هرچه تعداد کاربران بیشتر باشد ، تریلیوم بیشتر در آن ذخیره می شود) ، تریلیوم بیشتری در تورم روزانه جذب می شود.

از آنجا ، سیارات می توانند گنجینه ای بزرگتر و کنترل بیشتری بر سیاره خود داشته باشند. به مرور زمان ، طرفداران هر سیاره می توانند پایگاه کد را اصلاح کرده و قوانین بازی را تغییر دهند. حکمرانی بازی می شود. اما با گذشت زمان ، کاربران قادر خواهند بود قوانین را زیر پا گذاشته و قوانین خود را تثبیت کنند. با کاهش نرخ تورم در طول زمان کار می کند. پنج میلیارد مبلغی است که انتظار می رود ایجاد شود و از طریق سیستم پاداش با بازیکنان تقسیم می شود.

تمام تریلیوم ابتدا به سیاره ها می رود و سپس توسط بازی ها یا استخراج و با استفاده از سیستم پیچیده ای از الگوریتم ها و محاسبات ، همراه با NFT های مختلف ، برای تعیین مقادیر نهایی به اشتراک گذاشته می شود. این پیچیده است ، اما برای همه کسانی که می خواهند آن را بخوانند ، یک طرح منبع باز وجود دارد.

سبزیجات

بازگشت به سبزیجات پنهان یا اینکه چگونه DAO ها را به عموم می آوریم. هنگامی که DAO های سیاره کاملاً برای حکومت باز هستند ، سپس به اعضای شورا رای می دهند. شوراها به صورت زنجیره ای رای می دهند تا وجوه خزانه را برای حمایت از پیشنهادات مختلف کارگران که ارائه می شود ، آزاد کنند.

این یک حلقه است: کارگران ایده هایی را پیشنهاد می کنند ، اعضای شورا به این پیشنهادات رای می دهند. اعضای شورا را می توان در داخل و خارج رأی داد. این بودجه می تواند برای ایجاد بازی های جدید یا پاداش دادن به کارهای مختلف هزینه شود. نمونه اخیر نویسنده ای بود که به دنبال ایجاد افسانه بیشتر برای بازی و دریافت پاداش برای کار خود بود.

یا سیارات می توانند به رقابت با سایر سیارات رای دهند و در مورد نحوه استخراج تریلیوم بیشتر استراتژی داشته باشند.

مک کنا می گوید:"به احتمال زیاد صاحبان زمین بعنوان یک گروه حکومتی گروه بندی می شوند زیرا منافع آنها مشابه خواهد بود.


در حالی که زمین در حال حاضر خریداری شده است ، همانطور که در دنیای واقعی است ، بازیکنان می توانند آن را خرید و فروش کنند.

بنابراین در حالی که تریلیوم را می توان از طریق استخراج و بازی های دیگر به دست آورد و نقد کرد مک کنا فکر می کند علاقه بیشتری به ثبت این نشانه و تأثیر بر جهت سیاره در متاورس وجود خواهد داشت.

لطفاً سبزیجات را عبور دهید.

بالا