Iron Sales’s Titan Token در فروش وحشت DeFi نزدیک به صفر سقوط می کند

1400/03/31 361
Iron Sales’s Titan Token در فروش وحشت DeFi به نزدیک صفر سقوط می کند

نشان تیتانیوم آهن (TITAN) - نماد سهم پروتکل مالیات غیرمتمرکز (DeFi) که زمانی 2 میلیارد دلار ارزش داشت - تقریباً به صفر رسیده است.

توکن اخیراً در حال تغییر دست بود در حدود 0.000000035 دلار ، پایین تر از بالاترین قیمت روز 65 دلار در روز چهارشنبه. نتیجه ، که سریع بوده ، پروژه را به زانو درآورد.

برخی معتقدند علاقه مارك كوبان ، سرمایه گذار میلیاردر ، اوضاع را بدتر كرده است زیرا مردم کیف پول DeFi وی را پیدا كردند و ادعا كردند كه وی تنها تهیه كننده TITAN/Dai در بلاكچین Polygon است.

TITAN متعلق به Iron Finance است ، طرحی که از 18 ماه مه با استفاده از زنجیره Polygon شروع به کار کرد تا از کارآیی Polygon و هزینه های معاملاتی پایین استفاده کند.

پروژه این بود تلاش برای راه اندازی یک پایدار ثابت وثیقه ای معروف به IRON. به گفته خود ، نرخ ثبات کوین از Circle و Coinbase’s կայուն کوین ، USDC و همچنین TITAN تشکیل شده و به 1 دلار متصل شد. Stablecoins ارزهای رمزنگاری شده ای است که ارزش آنها به دارایی های مالی مانند کالاها یا ارزهای منتشرشده توسط دولت متصل است تا ثبات آنها را حفظ کند.

در مورد IRON ، که پشتوانه وثیقه خود را از TITAN دریافت می کند ، کاربران می توانند با قفل کردن 25٪ در TITAN و 75٪ در USDC ، از طریق سازوکاری در شبکه Iron Finance از پول های ثابت جدید استفاده کنند.


با توجه به اینکه چگونه"tokenomics ”از عملکردهای خاص این پروژه DeFi ، هنگام ضرب سکه های جدید IRON ، تقاضا برای TITAN افزایش می یابد و قیمت آن را افزایش می دهد. برعکس ، وقتی قیمت TITAN به طرز چشمگیری کاهش می یابد ، همانطور که عصر چهارشنبه اتفاق افتاد ، میخ ناپایدار می شود.

"قیمت TITAN به 65 دلار رسید و سپس به 60 دلار رسید. این باعث شد که نهنگ ها [سرمایه گذاران بزرگ] شروع به فروش کنند. ”Fred Schebesta ، بنیانگذار Finder.com.au و یک سرمایه گذار Iron Finance ، از طریق Telegram به CoinDesk گفت."این امر منجر به کاهش عظیم [IRON]"شد."

با شروع تخلیه توکن های TITAN توسط سرمایه گذاران بزرگ ، بازارها را با علامت های اضافی طغیان کردند و باعث ایجاد بانک شدند. اجرای بانکی به شرایطی گفته می شود که درصد زیادی از کاربران همزمان با اعتقاد به بانک تلاش می کنند پول خود را برداشت کنند ، یا در این حالت پروتکل دیگر وجود نخواهد داشت.

در به محض اینکه TITAN به طرز چشمگیری شروع به سقوط کرد ، ارزش پیچی آهن نیز کاهش یافت. از آنجایی که فروش توسط دارندگان بزرگ ارزش IRON را بیشتر کاهش داد ، باعث ایجاد مکانیسم پایدار کوین شد که TITAN را ضرب می کند و نقدینگی را در تلاش برای تثبیت IRON به $ 1 از بین می برد.
تفاوت در قیمت آهن و TITAN ، که به نوبه خود بازار را با نشانه های TITAN حتی بیشتر ، فشار اضافی فروش و بی ثبات کردن قیمت آهن را افزایش داد.

"این یک گرداب پول رمزنگاری بود ،"Schebesta گفت.

در ابتدا ، کاربران بازدهی باورنکردنی 2٪ -5٪ در روز دریافت می کردند. هنگامی که گرد و غبار نشست ، TITAN نزدیک به صفر بود و آخرین بار آهن (IR) با قیمت 0.69 دلار معامله شد.


این پروژه با پیشنهاد بازخرید پاسخ داده است در USDC اما به کاربران یادآوری کرد که باید 12 ساعت منتظر بمانند تا یک ویژگی timelock تصویب شود تا قابل اجرا باشد.
. طبق ارزش داشبورد پروتکل ، این مقدار از آن زمان به حدود 356.5 میلیون دلار کاهش یافته است.

"هیچ قالی و کششی انجام نشده است"، Schebesta گفت."آنچه اتفاق افتاده است ، تنها بدترین اتفاقی است که ممکن است با توجه به توکنومک آنها رخ دهد."

بالا