NFT Marketplace OpenSea با ارزش 1.5 میلیارد دلار در 100 میلیون دلار دور تأمین اعتبار به رهبری A16z

1400/04/31 6
NFT Marketplace OpenSea با ارزش 1.5 میلیارد دلار در 100 میلیون دلار دور تأمین اعتبار به رهبری A16z

OpenSea ، یکی از بزرگترین بازارهای هنرهای دیجیتال که از سرمایه رونق غیر قابل انعطاف (NFT) سال 2021 استفاده می کند ، جدیدترین تک شاخ رمزنگاری است.

ارزش پلتفرم NFT 1.5 میلیارد دلار پس از 100 میلیون دلار سری B که سه شنبه بسته شد ، مدیران روز سه شنبه به CoinDesk گفتند. آندریسن هوروویتس (a16z) معروف ترین VC سیلیکون ولی بار دیگر رهبری دور مالی را بر عهده گرفت. این عنوان 23 میلیون دلاری OpenSea در سری A در مارس عنوان شده است. | زردی که ظاهراً مضطرب است و در کنار آتشفشان بخارپز ایستاده است ، روز دوشنبه با 0.4 eth (703.93 دلار) در لیست قرار گرفت.

این چهار برابر بیشتر از قیمت فروش مارس آن است ، در اوج شیدایی NFT که توسط سرمایه گذاران سرشار از رمزنگاری و فروش میلیون دلاری NFT انجام می شود. صنعت 2.5 میلیارد دلاری از آن زمان در میان فروش گسترده رمزنگاری سرد شده است - حداقل طبق روایت مشهور.

اما فعالیت تجاری OpenSea پایدار بوده و حتی رشد کرده است. بازار NFT این کشور که 2.5 درصد کاهش دارد ، در ماه ژوئن رکورد فروش 160 میلیون دلار دارایی دیجیتال را به ثبت رسانده است.

دوین فینزر ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت ، گفت که بازار"به سمت پروژه های جدید"سوق پیدا کرده است آزمایش از راه های"عجیب و غریب".


باشگاه قایق بادبانی Bored Ape ، که 10 هزار نخبه NFT آن با عبور دسترسی دیجیتال دو برابر می شود ،"یک راننده بزرگ بوده از حجم."بازی اسب دوانی ZED RUN نیز مورد توجه قرار گرفته است. - فینزر گفت:"جالب تر از فروش هنری یکبار مصرف است.""این هنر هنوز هم واقعا عالی است ، اما بازی ، بلیط رویداد ، نام دامنه ، این موارد استفاده"به جای خود تغییر مکان داده اند.

بازار میان زنجیره ای

< p> OpenSea قصد دارد علاوه بر Ethereum ، مرکز تاریخی رسانه ، از فروش NFT از شبکه هایی مانند Flow و Tezos نیز پشتیبانی کند.

این حرکت سازشی برای اقتصاد و دسترسی است ، گفت: معاملات در Ethereum برای کاربران عادی بسیار گران است. وی گفت: بلاکچین های دیگر از پروژه های کم ارزش و پرجمعیت مانند بلیط رویداد یا گیم پلی که OpenSea قصد دارد به دادگاه بپردازد ، پشتیبانی بهتری دارند.

هنوز بازاری برای ضرب"آثار هنری با ارزش بالا"ضرب شده در Ethereum وجود دارد ، فینزر گفت. اما"داشتن بلاک چین های مقیاس پذیر و راه حل های لایه 2"برای طول عمر NFT ها حیاتی است.

بالا