Osprey’s Bitcoin Trust در رقابت برای جابجایی GBTC برتری پیدا می کند

1400/04/18 22
Osprey’s Bitcoin Trust در رقابت برای جابجایی GBTC برتری پیدا می کند

صندوق های Osprey در حال ثبت نام برای ثبت Osprey bitcoin Trust (OBTC) خود به عنوان یک شرکت گزارش دهنده کمیسیون اوراق بهادار و بورس اوراق بهادار (SEC) است.

اگر تنظیم کننده ایالات متحده تشکیل پرونده 10 را موثر تشخیص دهد ، Osprey پس از Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) به دومین وسیله سرمایه گذاری ارز رمزنگاری شده تبدیل می شود که به یک شرکت گزارشگر SEC تبدیل می شود.

Osprey بخشی از وامهای جدید بیت کوین است که هدف اصلی آن پیشرو در بازار GBTC قبل از تأیید صندوق معاملات بیت کوین (ETF) توسط SEC است. این شامل پیشنهادهایی از Bitwise Asset Management ، BlockFi و CrossTower است که به نظر می رسد سرمایه گذاران سنتی را در معرض بیت کوین قرار دهند بدون اینکه خود دارایی را لمس کنند. | همچنین می تواند دوره نگهداری سهام OBTC را از 12 ماه به شش ماه کاهش دهد و آن را با هم ارز GBTC قرار دهد. (Grayscale متعلق به گروه ارز دیجیتال ، شرکت مادر CoinDesk است.)

همچنین مانند GBTC ، Osprey می تواند مستقیماً توسط سرمایه گذاران معتبر و به طور غیرمستقیم توسط سرمایه گذاران خرده فروشی از طریق فرابورس (OTC) قابل دسترسی باشد. ) میزهای معاملاتی.

OBTC دارای 0.49٪ هزینه مدیریت در مقایسه با 2٪ هزینه سالانه GBTC است ، اما صندوق Osprey همچنین 0.3٪ سایر هزینه های خدمات مانند بازداشت رمزنگاری را دارد./p>


بالا