S&P Crypto Index دارای 243 سکه است. DOGE یکی از آنها نیست

1400/04/31 5
S&P Crypto Index دارای 243 سکه است. DOGE یکی از آنها نیست

Dogecoin خارج است. الماس بیت کوین وارد شده است. بنابراین از قوانین جدید معیار S&P برای بخش رمزنگاری استفاده کنید.

CoinDesk لیستی از 243 دارایی دیجیتال را در فهرست بازار دیجیتال ارز دیجیتال اسکناس (BDM) به دست آورد. یک تجزیه و تحلیل سریع نشان داد که آخرین تلاش وال استریت برای اندازه گیری بازده از"جهان گسترده قابل سرمایه گذاری"به بیرونی ترین حلقه های رمزنگاری روی آورده است.

ترکیبی التقاطی از زنجیره های تجاری با نام تجاری و پروتکل های کمتر شناخته شده در S & P’s BDM گنجانده شده است. طبق دستورالعمل سازنده شاخص ، بازده جمعی سکه ها به یک رقم عملکرد مبتنی بر نقطه تقسیم می شود. این رقم در زمان مطبوعات در حدود 2676 مورد قرار داشت ، که 14 درصد کاهش در ماه جولای داشت.

برای مقایسه ، ردیاب بیت کوین S & P در همان بازه زمانی 450.86 واحد یا 11.5٪ کاهش نشان داد.

BDM مطمئناً دارای بیت کوین و سقف بازار آن در پایان ژوئن با بیش از 650 میلیارد دلار است. اما شاخص ، که طبق گزارش S&P ، میانگین سقف بازار آن 4.8 میلیارد دلار بود ، عمدتا از رمزنگاری های کوچک و متوسط ​​برخوردار بود که داستان های آنها برای یک بانکدار متوسط ​​ناشناخته است.
مبلغ کوچک 15 میلیون دلار با حجم معاملات حدود 387000 دلار. CoinGecko با ارزیابی آن را در محله 660 رتبه بندی کرد. در ماه نوامبر سال 2018 ، جان مک آفی شمایل گرای رمزنگاری درگذشته ، آرم سکه را بر پشت خود خال کوبی کرد.


این شاخص برخی از سکه های قابل توجه را رد می کند. XRP برش ایجاد نمی کند. monero یا BSV نیز وجود ندارد.

این ممکن است نتیجه سیاستهای مربوط به S&P باشد. کمیته نظارت بر BDM طبق اسناد حاکمیتی می تواند سکه ای را ضمیمه کند که"ممکن است یک امنیت ثبت نشده"باشد که دارای"ویژگی های حریم خصوصی"یا"اختلال احتمالی در بازار"باشد.

اما dogecoin ، اسپین آف بیت کوین که بهترین زمان رونق پرتحرک فصل memecoin را در خود جای داده است ، در هیچ جایی از این لیست وجود ندارد.

"این به این دلیل است که آنها یک کاغذ سفید ندارند"، یک منبع آشنا با روند انتخاب به CoinDesk گفته است.

بالا