SEC اتهامات معاملاتی خودی را علیه کاربر وب تاریک "گاو" ایجاد می کند

1400/04/19 40
SEC اتهامات معاملاتی خودی را علیه کاربر وب تاریک "گاو" ایجاد می کند

کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) یک جوان 30 ساله یونانی را به جرم کلاهبرداری در اوراق بهادار و پولشویی به اتهام فروش نکات مربوط به تجارت داخلی در بازارهای مختلف Dark Web متهم کرده است.

بین دسامبر 2016 و فوریه امسال ، SEC می گوید Apostolos Trovias ، که از نام صفحه نمایش"گاو نر"استفاده کرد ، ادعا کرد که"یک کارمند واقعی دفتر کار در یک شعبه تجارت"است و نکات سهام را از طریق اشتراک ماهانه و هفتگی به خریداران می فروخت و همچنین فروش یکباره تروویاس همچنین گهگاه گزارش های درآمد منتشر نشده را برای شرکت های عمومی می فروخت.

ترویاس از چندین بازار وب تاریک برای جادوگری کالاهای خود استفاده کرد ، از جمله AlphaBay ، Dream Dream ، Nightmare Market و ASAP Market که اکنون از کار افتاده است. Trovias همچنین وب سایت شخصی خود را برای فروش اشتراک"راهنمایی های"خود ایجاد کرد.

تمام فروش Trovias با بیت کوین قابل پرداخت بود ، که شکایت SEC می گوید برای مخفی کردن و ناشناس ماندن نام"تجارت داخلی"وی استفاده شده است طرح."

هنوز مشخص نیست که آیا نکات موجود در سهام که Trovias به مشتریان خود می فروخت براساس اطلاعات واقعی غیرعمومی است که از"دامپزشک شخص ثالث"به دست آمده است یا Trovias به سادگی ساخته شده است آنها را بالا ببرید.بالا