SEC تایلند قوانین جدیدی را برای نگهبانان Crypto پیشنهاد می کند

1400/06/04 238
SEC تایلند قوانین جدیدی را برای نگهبانان Crypto پیشنهاد می کند

کمیسیون بورس و اوراق بهادار تایلند (SEC) قوانین جدیدی را برای نگهداری دارایی های دیجیتالی با هدف تقویت حمایت از سرمایه گذاران تهیه کرده است ، SEC در بیانیه ای اعلام کرد.

پیش نویس مقررات به دنبال این است که متولیان رمزنگاری از برداشتن مزایای دارایی های مشتریان خود منع کنند. طبق قوانین ، نگهبان دارایی های دیجیتالی نمی تواند از دارایی های یک مشتری به نفع شخص دیگری استفاده کند و همچنین نمی تواند از آن به نفع خود استفاده کند ، مانند قرض دادن دارایی های دیجیتالی با بهره.

متولیان Crypto می توانند دارایی های مشتری را فقط در یک بانک تجاری سپرده گذاری کنند و باید در مورد نرخ بهره با مشتری خود توافق کنند.

بر اساس قوانین ، متولیان رمز ارز باید حسابهای مشتریان خود را هر روز کاری ببندند تا اطمینان حاصل شود که دارایی های مشتری حساب شده و به نفع شخص دیگری مورد استفاده قرار نمی گیرد.

سپرده های فیات نزد متولیان رمزنگاری باید همانطور که دارایی های دیجیتالی هستند ، با استفاده از"مرجع تأیید غیر متمرکز ، مرجع تأیید چند علامت و بررسی و تراز"محافظت شود.

پیش نویس قوانین تا 22 سپتامبر برای اظهارنظر عمومی باز است. DeFi) و توکن های میم و توکن های غیرقابل تعویض (NFT) را ممنوع کرد و در ماه جولای ، شکایت خود را از Binance ، که بزرگترین صرافی رمزنگاری جهان است ، ثبت کرد.


بالا