Signature Bank 6.3 میلیارد دلار به سپرده های مشتریان دارایی دیجیتال اضافه می کند

1400/04/30 13
Signature Bank 6.3 میلیارد دلار به سپرده های مشتریان دارایی دیجیتال اضافه می کند

بانک امضا 6.3 میلیارد دلار سپرده از مشتریان دارایی دیجیتال در Q2 اضافه کرد و 18 میلیارد دلار کل دارایی از این مشتریان به بانک مستقر در نیویورک اعطا کرد ، این شرکت در تماس درآمد Q2 خود نشان داد.

< p> این شرکت همچنین گفت که اولین وام های با پشتوانه بیت کوین را در این ماه یا اوایل ماه آینده ارائه خواهد داد.

سپرده های مشتریان دارایی دیجیتال بیش از نیمی از کل 11.6 میلیارد دلار افزایش را تشکیل داده است. سپرده در بانک در Q2. این رقم با رشد 4.4 میلیارد دلاری سه ماهه اول سال 2021 مقایسه می شود.

بانک امضا گفت:"این ذخایر پایدار بیت کوین است ، میزهای خارج از سازمان و معامله گران سازمانی ، مبادلات دارایی دیجیتال و فناوری بلاکچین و استخراج کنندگان دیجیتال است."مدیرعامل Joe DePaolo.

از مبلغ 6.3 میلیارد دلار سپرده Q2 از مشتریان دارایی دیجیتال ، 3.4 میلیارد دلار از طریق مبادلات دارایی دیجیتال ساخته شده است ، 1.9 میلیارد دلار از ذخایر پایدار Bitcoin ، 600 میلیون دلار از دارایی های سپرده شده توسط میزهای OTC و DePaolo گفت: معامله گران نهادی و حدود 300 میلیون دلار توسط فناوری بلاکچین و ماینرهای دیجیتال"می گیرند یا می گیرند".

امضا در حال حاضر پنج صادرکننده پایدار بیت کوین را در اختیار بانک ها قرار می دهد ، چهار نفر از آنها پول خود را در حساب های جالب توجه ندارند و یکی از آنها بودجه خود را در حسابهای بهره دار دارد. این بانک تقریباً حساب های بدون بهره خود را دو برابر کرده و در Q2 به 6.14 میلیارد دلار رسیده است. دپائولو گفت در حالی که رقیب آن Silvergate Bank روز سه شنبه اعلام کرد خطوط اعتباری طولانی تا سقف 258.5 میلیون دلار را برای محصول وام های بیت کوین خود تصویب کرده است ، Signature اولین وام مورد حمایت بیت کوین خود را در اواخر ژوئیه یا اوایل ماه اوت تمدید خواهد کرد.


به روزرسانی (20 جولای ، 21:00 به وقت محلی): شماره های سپرده مشتری دارایی دیجیتال را از تماس درآمد اضافه می کند.

بالا