Uniswap می گوید در ویدیوی حذف شده با PayPal ، Robinhood و موارد دیگر صحبت می کند

1400/05/07 60
Uniswap می گوید در ویدیوی حذف شده با PayPal ، Robinhood و موارد دیگر صحبت می کند

Uniswap ، بزرگترین تبادل غیرمتمرکز ethereum از نظر حجم ، در تلاش است تا در بخش مالی مصرف کننده گسترش یابد - حداقل طبق یک ویدیوی حذف شده YouTube از کنفرانس EthCC که هفته گذشته در پاریس برگزار شد.

در سخنرانی در این رویداد ، اشلی شاپ ، سرپرست رشد Uniswap ، گفت که تیم پشت پروتکل معاملاتی در حال مذاکره با شرکت های معروف فن آوری برای ارائه منابع مالی غیر متمرکز (DeFi) به جریان اصلی است. (با اشاره به ویژگیهای وب غیر متمرکز ، ویدیو هنوز در IPFS موجود است.)

"ما در تلاش هستیم Uniswap و بقیه DeFi را در آن برنامه ها قرار دهیم تا که ما می توانیم رویای نقدینگی 100٪ uptime را برای کل جهان به ارمغان بیاوریم.""PayPal می خواهد با ما صحبت کند ، E*Trade می خواهد با ما صحبت کند ، Stripe می خواهد با ما صحبت کند."

Unswap Labs ، EthCC ، PayPal ، E*Trade و Stripe به درخواستهای CoinDesk برای اظهار نظر پاسخ ندادند.

پس از انتشار این مقاله ، بنیانگذار هایدن آدامز توئیت کرد که Uniswap Labs با شرکت های ذکر شده در بحث EthCC همکاری نکرده است. او گفت که این ویدئو به درخواست Uniswap حذف شد زیرا"ما فکر می کردیم [می توان] تفسیر کرد که نشان می دهد ما روابطی داریم که نداریم."

طبق ارائه Schap ، Uniswap به دنبال این است که با استفاده از شرکت های واسطه ای مانند Fireblocks ، Paxos و Talos ، بین امور مالی مصرف کننده و DeFi مشارکت ایجاد کنید. قابل ذکر است که Paxos پلتفرمی را ایجاد کرده است که به سرویس رمزنگاری PayPal کمک می کند. تنوع بیشتر دارایی ها ، تسویه حساب فوری و دسترسی 24/7.

"ما با همه درباره موضوعات احتمالی صحبت می کنیم ، اما هنوز هیچ چیز مشخص یا مشخص نیست."یک منبع آشنا با این مذاکرات ، خواست نامش فاش نشود.

Paxos و Fireblocks از اظهار نظر خودداری کردند.

TradFi با DeFi ملاقات می کند؟

ایجاد بازارهای نقدینگی کار دشواری برای مبادلات سنتی است که متکی به هزینه و روابط پیچیده با سازندگان بازار Uniswap در زبان رمزنگاری به عنوان سازنده بازار خودکار یا کد روی بلاک چین شناخته می شود که به معامله گران امکان می دهد دارایی های خود را از منابع مختلف نقدینگی مبادله کنند.


< p> رشد سال گذشته در بازار رمزنگاری به شرکت های fintech نشان داد که تقاضای مصرف کننده برای ارزهای رمزنگاری شده و محصولاتی که DeFi در دسترس عموم قرار داده است ، Schap در ارائه EthCC خود گفت.

او افزود فروش Uniswap مانند سالهای پیش فروش چندان سختی ندارد و شرکت هایی مانند PayPal و Stripe در برابر آنچه DeFi ارائه می دهد کمتر مقاوم می شوند.

"برای ارتباط با پایگاه کاربری خود این یک دلیل بزرگ و بزرگ است که همه این غولها شروع به کار دقیق با چیزی مانند Uniswap می کنند."Schap قبل از صحبت با Robinhood گفت.


با این حال ، مالیات سنتی هنوز نگرانی های خود را در زمینه فناوری بلاک چین و نهایی شدن معاملات زنجیره ای دارد ، شاپ در پاریس گفت. وی گفت که استراتژی فعلی Uniswap بررسی نیازهای موسسات مالی بزرگ در مورد قوانین مربوط به مشتری شما و هر گونه ترس در ارتباط با معامله مستقیم در بلاکچین است. | br>

بالا