Voorhees با ابراز سرمایه گذاری Crypto به عنوان ShapeShift "خاکستری" می شود

1400/04/25 48
Voorhees با ابراز سرمایه گذاری Crypto به عنوان ShapeShift "خاکستری" می شود
اریک وورهیس ، بنیانگذار ، گفت:"اجرای برنامه های تنظیم کننده یکی از انگیزه های طرح ShapeShift برای خاموش کردن و تبدیل شدن به یک سازمان خودمختار غیرمتمرکز (DAO) است.

در ظاهر در CoinDesk"اولین حرکت دهنده"تلویزیون پنجشنبه ، یک روز پس از اعلام بمب پوسته مبادله رمزنگاری ، Voorhees همچنین جزئیات بیشتری درباره آنچه که برای این شرکت اتفاق خواهد افتاد ، از جمله کارکنان آن ، ارائه داد.

در این تصمیم ،"وورهیس ، که مبادله را در سال 2014 آغاز کرد ، گفت.

"کاش افراد بیشتری مایل بودند که شجاع باشند و به جای تلاش برای بدست آوردن مرزها ، مرزها را بردارند و برای اصول مبارزه کنند. او گفت ، و گاهی اوقات به این معنی است که مشاغل باید در"یک منطقه خاکستری"فعالیت کنند.

Voorhees یکی از اولین کارآفرینان رمزنگاری است که از زمان یکی از قدیمی ترین شرکت های وی ، SatoshiDice ، 50،000 دلار جریمه به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در سال 2014 پرداخت یا موفق به ثبت پیشنهادی نمی شود.

صنعت رمزنگاری هنوز تحت سلطه شرکت های متمرکز است ، اما Vourhees گفت روز پنجشنبه انتظار دارد افراد بیشتری از ShapeShift پیروی کنند.


"در نهایت ، اگر متولی باشید ، واقعاً هرگز مهمترین ویژگی های ارز رمزنگاری شده را برای کاربران خود به ارمغان نمی آورید ،"وی با اشاره به تناقض بین شرکتهای غیرمتمرکز و متمرکز مانند Coinbase ، گفت:

خود Voorhees دیگر مدیرعامل ShapeShift نخواهد بود و از 30٪ مالکیت این شرکت به 5٪ کنترل کننده توکن های FOX آن خواهد رسید. وی گفت که این هنوز او را به عضوی تأثیرگذار در پروژه تبدیل می کند ، اما می تواند به راحتی توسط سایر ذینفعان رأی داده شود و کنترل شود.

همه کارمندان موجود یک منبع"سالم"از نشانه های FOX دریافت می کنند و وورهیز گفت که بخشی از درآمد حاصل از فروش دارایی های شرکت را به مرور زمان به دست می آورد. وی تکرار کرد که این نگرانی اصلی نیست و"همه کسانی که برای انقلاب سرمایه گذاری کرده اند اینجا هستند"و"چیز جدیدی را امتحان کنند".

کارمندان در سه موج به کار سنتی W2 خود پایان خواهند داد در طول سال؛ در حالی که برخی از آنها بخشی از پروژه باقی می مانند ، برخی دیگر ممکن است به سراغ پروژه های دیگر بروند. همچنین همه کارمندان یک منبع"سالم"از نشانه های FOX نیز دریافت کرده اند.

Voorhees از جذب استعدادهای جدید بسیار هیجان زده است. وی گفت:"[ما] هزاران نفر متنوع از سراسر جهان خواهیم داشت."به جای اینکه از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر کار کنند ، کارمندان می توانند انعطاف پذیر کار کنند ، به عنوان مثال 30 دقیقه یک بار در ماه ، و آنها با نشان های FOX دستمزد می گیرند.

"این باعث می شود آنها همه کارآفرینان"، وی با تأکید بر اینکه در این نوع کارها خطر زیادی وجود دارد ، اما اینکه او با افراد زیادی روبرو شده است که دارای انرژی مناسب ، کارآفرینانه و خلاقانه برای چنین کاری هستند.

Voorhees در مورد بحث و گفتگو با نهادهای نظارتی توضیح بیشتری نمی دهد. از دیدگاه شرکت ، تحولات شرکت به عنوان انحلال ترازنامه شرکت و خاتمه یافتن یک نهاد تجاری تلقی می شود.


Voorhees نیز در مورد موضوع توییت جکسون پالمر صنعت ارز رمزنگاری شده را"کلاهبرداری"خواند و گفت که وی با بسیاری از موارد بنیانگذار Dogecoin موافقت کرد ، خصوصاً ایده"بیش از حد سرمایه گذاری رمزنگاری". اما برای Voorhees ، این یک ویژگی است و نه یک اشکال.

"این یک فوق سرمایه داری است و خدا را شکر در واقع یک سیستم فوق سرمایه داری وجود دارد که قرار است همان چیزی باشد که آمریکا در مورد آن بود. ، [...] یک بازار آزاد ، یک کشور سرمایه دار ،"او گفت. حسن وی در مورد رمزنگاری این است که برخلاف فیات و موسسات بانکی ، این کار کاملاً داوطلبانه است و تا زمانی که خود حضانت حفظ شود این صنعت مکانی"آرام"خواهد بود.

وی گفت:"اگر ارز رمزنگاری شده فقط به یک دسته متولی ختم شود ، مهمترین خصوصیاتی را که به ارمغان آورده است از دست می دهد."

اصلاح (15 ژوئیه 22:15 UTC): به روز شده زبان موجود در پاراگراف 10 با بیان اینکه کارمندان ShapeShift از سازمان خارج شده اند. اریک وورهیس پس از انتشار اظهار داشت که آزاد هستند ، اما هنوز کسی استعفا نداده است.

بالا